PARTNER PORTALU
Czarny odpływ łazienkowy: modna nowość polskiej firmy

Czarny odpływ łazienkowy: modna nowość polskiej firmy

Autor: Justyna Łotowska
26 lut 2021 08:38

Czarna armatura łazienkowa gości w naszych domach już od kilku ładnych sezonów. To moda, która szturmem wdarła się do łazienek i wcale nie zamierza ustąpić miejsca. A czy wiecie, że także odpływ łazienkowy możecie mieć w modnej matowej czerni?

Czarne elementy wykończeniowe w łazienkach dodają aranżacji charakteru. To odwrót od znanych wszystkim chromowanych baterii, przycisków spłukujących i deszczownic. Warto jednak pamiętać o tym, że decydując się na kolor czarny w łazience np. w postaci armatury, powinniśmy zachować konsekwencję. Jeśli podoba ci się czarna bateria umywalkowa, także bateria wannowa czy prysznicowa powinna być czarna. To samo dotyczy kabiny, która powinna mieć np. czarne profile, a nawet odpływu odprowadzającego wodę w strefie prysznica. 

A może.... czarny odpływ w łazience?

Nowy, w całości polskiej produkcji, odpływ liniowy Base-Low firmy Schedpol to element dopełniający czarne akcenty w łazience. Wykonany jest z anodowanego aluminium i zapewnia pełną odporność na korozję, posiada też dużą wytrzymałość konstrukcyjną co oznacza, że jest odporny na nacisk. Ponadto, dzięki zastosowaniu syfonu szybkoprzepływowego, który zdolny jest obracać się o 360°, możliwe jest sprawne odprowadzenie nawet 42l/min, a także czyszczenie mechaniczne.

Zestaw odpływu liniowego Base-Low jest zestawem kompletnym, co oznacza, że do jego zamontowania nie są wymagane żadne dodatkowe elementy. Wysokość całkowita odpływu jest niewielka, bo wynosi zaledwie 7cm. Dzięki temu z łatwością dopasuje się do rożnych sytuacji oraz wymagań montażowych. 

Czarny odpływ z oferty Schedpol posiada dwie maskownice. Plate można zabudować płytkami, tworząc harmonijną przestrzeń pod prysznicem z niemal niewidocznym odpływem. Steel natomiast to minimalistyczna, w całości czarna maskownica z anodowanego aluminiumi.

Cena: od 675,50 zł
Producent:Schedpol

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także