Jak urządzić łazienkę z prysznicem? 10 dobrych projektów

Jak urządzić łazienkę z prysznicem? 10 dobrych projektów

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
04 sty 2021 14:46

Wanna czy prysznic – oto odwieczny łazienkowy dylemat. Najlepiej zdecydować się na jedno i drugie. Tym razem jednak stawiamy na prysznic i udowadniamy, że – choć wanna jest niezwykle ważna – strefa natrysku również potrafi pełnić pierwszoplanową rolę w łazience.

Dostępny o każdej porze dnia szybki prysznic nierzadko dziś zastępuje kąpiel, na przygotowanie której musimy poświęcić znacznie więcej czasu. Praktyczny natrysk, często w komplecie z deszczownią i baterią podtynkową lub termostatyczną jest nie tylko zestawem funkcjonalnym, ale również estetycznym.

Co warto wybrać? Zestaw obejmujący deszczownię, baterię i natrysk łączy w sobie wszystkie właściwości i zalety tych trzech elementów, które bardzo dobrze ze sobą współpracują. Jedna bateria obsługuje zarówno natrysk, jak i deszczownię. Oferowane na rynku komplety są nie tylko funkcjonalne, ale mają też ciekawe wzornictwo, zatem odpowiednie rozwiązanie można dobrać do każdego stylu aranżacji. Wyposażone w szereg dodatkowych udogodnień, sprawiają, że podczas codziennej kąpieli czujemy się jak w prawdziwym SPA. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także