Jaką wannę wybrać? Nowe modele marki Roca - zobacz je!

Jaką wannę wybrać? Nowe modele marki Roca - zobacz je!

Autor: Justyna Łotowska
19 sty 2021 13:51

Łazienka to wyjątkowe miejsce w domu, w którym lubimy odpoczywać i odprężać się po ciężkim dniu. Jeśli lubisz gorące kąpiele z książką w dłoni, musisz mieć wygodną wannę. Co nowego pokazują producenci?

Wanna Spiro to nowość wśród wanien wykonanych z materiału Stonex. Ten wyjątkowy, miły w dotyku materiał, dłużej utrzymuje temperaturę wody, a kąpiel może trwać wieki, bez dolewania gorącej wody.

Wanna Spiro to wanna prostokątna, do zabudowy. Cechuje się świetnym designem, który jest spójny z designem umywalki Inspira. Wyróżnia się nowoczesną bryłą, a koronę wanny tworzą płaskie krawędzie - jedynie 15 mm. Jest wykończona idealnie prostymi kątami, co pozwala na zabudowę na równi z płytkami. Dodatkowo zawiera aż 3 półki odkładcze - idealne na ulubiony płyn do kąpieli czy wyczekiwaną w kolejce do przeczytania lekturę. Każde z oparć ma inny kąt nachylenia: z jednej strony jest wersja leżąca, a z drugiej siedząca. Możesz wybrać tą, która najbardziej Ci odpowiada. Jednym słowem: wygoda, styl i funkcjonalność w jednym, a do tego miłe odczucie w dotyk naturalnego i przyjemnego materiału!

Z kolei wanna Maui to najmniejsza wanna kompozytowa (wersja Round 1500×700 mm) i występuje w dwóch wersjach Round i Square. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej niecce i cienkim ściankom, mimo niewielkiego rozmiaru jest w niej wystarczająco dużo miejsca na kąpiel.

W ofercie Roca są ponadto inne wanny wolnostojące z materiału Stonex - wanny Raina i Ariane, które cieszą się dużą popularnością.

Wśród wanien akrylowych Roca oferuje nową serię Savai. To seria wielu modeli jednoosobowych w rozmiarach: 1500 x 750 mm, 1600 x 750 mm, 1700 x 750 mm i dla dwóch osób w rozmiarach: 1700 x 800 mm, 1800 x 800 mm. To wanna o nowoczesnej geometrycznej bryle, szerokiej niecce, wygodnym oparciu i optymalnym kącie nachylenia. Wszystko z myślą o wygodzie użytkowania. Niska korona wanny nadaje jej nowoczesnego i lekkiego wyglądu i jednocześnie pozwala na łatwe wejście do wanny. Można na niej zamontować baterię. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także