Jesienne metamorfozy wnętrz - odmień swoją łazienkę

Jesienne metamorfozy wnętrz - odmień swoją łazienkę

Autor: Anna Usakiewicz
06 wrz 2019 11:02

Koniec lata to idealny czas, by pomyśleć o remoncie i przemianie łazienki w nowoczesną, funkcjonalną i oszczędną przestrzeń, która sprawi, że wieczorny prysznic będzie wyczekiwanym momentem każdego dnia.

Z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie bezbłędne, skuteczne i komfortowe rozwiązania marka Grohe wykreowała kolekcję zestawów prysznicowych z baterią termostatyczną.

Perfekcyjny prysznic

Aby zwiększyć użyteczność i wygodę korzystania z łazienki oraz zadbać o zorganizowaną i przytulną domową strefę bez dodatkowych problemów, które często pojawiają się podczas remontów Grohe stworzyło prostą w montażu serię zestawów prysznicowych z termostatycznymi bateriami. W jednym zestawie, gotowym do szybkiej instalacji, zostało zawarte wszystko, co potrzebne by od razu cieszyć się wysoką jakością i stylowym wyglądem.

Nowoczesny system

W kolekcji znajdziemy zaprojektowane z dbałością o każdy detal systemy, dzięki którym jesienne poranki spędzone w łazience pozwolą cieszyć się pozytywną energią przez cały dzień. Tempesta Cosmopolitan System z deszczownicą o średnicy 210 mm to idealna propozycja dla ceniących solidność i proste rozwiązania.Inną propozycją jest Euphoria 260 z deszczownicą wielostrumieniową 260 mm. Zaprojektowane z myślą o ceniących luksusowe doznania, elegancką formę i różnorodność sa systemy Euphoria System SmartControl 310Duo, Euphoria SmartControl Cube 310 Duo oraz Euphoria SmartControl - termostatyczny system prysznicowy z deszczownicą 260 mm.

Dodatkowe funkcje

Dzięki technologi TurboStat każdy użytkownik, może cieszyć się komfortem wybrania w ułamku sekundy żądanej temperatury, która będzie utrzymywać się na stałym poziomie przez cały czas korzystania z prysznica. Dodatkowo, aby zapewnić najwyższy poziom relaksu i maksymalizację doznań powstał Grohe DreamSpray - udoskonalenie, które gwarantuje idealnie pełny przepływ z każdej dyszy. System prysznicowy z baterią termostatyczną jest prostym w obsłudze zestawem do montażu na ścianie bez konieczności użycia narzędzi, dzięki czemu jesienna metamorfoza łazienki, jest prosta, bezproblemowa i na wyciągnięcie ręki. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także