PARTNER PORTALU
Kabina prysznicowa: 10 modeli typu walk-in

Kabina prysznicowa: 10 modeli typu walk-in

Autor: Anna Sołomiewicz
10 lut 2018 09:57

Zdobywające coraz większą popularność kabiny typu walk-in mają wiele zalet. Zobaczcie 10 świetnych modeli.

Kabina typu walk-in to rozwiązanie jak znalazł dla wszystkich miłośników stylu minimalistycznego. Ich delikatne wzornictwo sprawia, że są świetnym uzupełnieniem aranżacji nowoczesnej łazienki. Pięknie wyglądają posadowione bezpośrednio na podłodze, choć w zestawie z brodzikiem również prezentują się dobrze, dodając mu lekkości. 

Walory estetyczne to jednak nie wszystko co może nam zaoferować kabina typu walk-in. Oprócz niewątpliwej urody, rozwiązanie takie jest też po prostu praktyczne. Dzięki brakowi ruchomych elementów typu rolki czy zawiasy, kabiny typu walk-in są znacznie łatwiejsze w utrzymaniu w czystości. 

Walk-iny nie są jednak dla wszystkich. Kto nie powinien ich wybierać? Z pewnością osoby, którym zależy na prywatności w łazience. Prysznic w stale otwartej kabinie może być dla niektórych osób mało komfortowy. Nie jest to raczej również rozwiązanie dla osób, które łatwo marzną. W kabinie typu walk-in zawsze będzie zimniej niż w jej zamykanym odpowiedniku - nawet podczas gorącego prysznica. 

Jeżeli uważacie, że kabina prysznicowa typu walk-in jest dla Was, zapraszamy do naszej galerii, w której znajdziecie 10 różnych modeli kabin walk-in.

Zobacz także >> Łazienka z prysznicem - 20 dobrych projektów

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także