×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
 Kabiny prysznicowe - nowa minimalistyczna seria

Kabiny prysznicowe - nowa minimalistyczna seria

Autor: Anna Usakiewicz
Dodano: 12 sie 2019 14:17
Zaktualizowano: 16 sie 2019 13:56

Nową serię minimalistycznych kabin prysznicowych zaprojektował Łukasz Paszkowski.

Kolekcja kabin prysznicowych Eventa z dwunastoma modelami sygnowana przez Łukasza Paszkowskiego, młodego polskiego  designera, laureata licznych nagród, w tym Red Dot Design Award, to najnowsza propozycja firmy New Trendy.

Projektant wzornictwa przemysłowego oraz komunikacji wizualnej, od wielu lat współpracuje z polskimi producentami sprzętu AGD, mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Wielokrotnie doceniany w konkursie Young Design organizowanym przez Instytut  Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, wskazany został jako obiecujący designer młodego pokolenia, rozumiejący rynek i otwarty na współpracę z przemysłem. Dzięki swojemu talentowi Łukasz Paszkowski znalazł się w gronie dziesięciu najlepszych polskich młodych projektantów według rankingu redakcji portalu F5. Ostatnio rozpoczął współpracę z marką New Trendy.
Projektując kolekcję Eventa zależało mi, aby wprowadzała ona do wnętrza harmonię i spokój - zaznacza autor nowych kabin prysznicowych. – Prosty kształt kabin ujęty w dyskretne chromowane okucia dopełni aranżację każdej łazienki niczym biżuteria. Subtelna forma elementów kolekcji została zaprojektowana z dużą dbałością o detal, co z pewnością spodoba się osobom ceniącym wysmakowaną elegancję – mówi.

Minimalistyczne kabiny prysznicowe Eventa, zbudowane na kostkach przyściennych, są dostępne również w opcji na wymiar, mają grube 8-milimetrowe szkło z powłoką, rynienkę odprowadzającą wodę, zawiasy zlicowane z taflą szkła i dodatkową uszczelkę do montażu bezprogowego w zestawie. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także