PARTNER PORTALU
Kolorowa wanna wolnostojąca. Piękna nowość z Włoch!

Kolorowa wanna wolnostojąca. Piękna nowość z Włoch!

Autor: Justyna Łotowska
25 marz 2022 09:56

Antonio Lupi był prawdziwym mistrzem włoskiego designu. Zobaczcie nową wannę wolnostojącą, którą właśnie wprowadziła do oferty jego marka Antoniolupi. Wygląda jakby unosiła się w powietrzu!

Borghi to wolnostojąca wanna marki Antoniolupi zaprojektowana przez Gumdesign. Charakteryzuje się prostymi liniami, cienkimi krawędziami i dużą objętością. Sercem projektu jest wąska podstawa - detal, który stwarza wrażenie zawieszenia w przestrzeni.

Wanna Borghi jest wykonana z Cristalmood, przezroczystej żywicy, która dzięki swoim refleksom sprawia, że wanna staje się absolutnym bohaterem łazienki. Owalny kształt z wąską podstawą daje efekt unoszenia się w przestrzeni.

Wanny Borghi dostępne są w całej gamie kolorystycznej Cristalmood by antoniolupi oraz w nowych kolorach Mostato, Barrique, Vespero i Notturno.

Materiał Cristalmood to połączenie wysokiej jakości żywicy poliestrowej i pigmentów barwiących. Cristalmood jest antykorozyjny i odporny na zarysowania, nietoksyczny, a przy tym nadaje się do ponownego przetworzenia i recyklingu. Można go czyścić wszystkimi powszechnie stosowanymi detergentami. Jego skłąd pozwala na produkcję przedmiotów, które są około 30% lżejsze niż te wykonane z innych podobnych powierzchni. 

Marka: Antoniolupi. Projekt: Gumdesign

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także