PARTNER PORTALU
Kolorowa wanna wolnostojąca. Świetny pomysł prosto z Włoch!

Kolorowa wanna wolnostojąca. Świetny pomysł prosto z Włoch!

Autor: Justyna Łotowska
26 lut 2021 13:13

To cudo to nowy projekt kultowej włoskiej marki założonej przez światowej sławy designera Antonio Lupi. Jak wam się podoba taki pomysł na kolorową wannę wolnostojącą do łazienki? My jesteśmy pod wrażeniem.

Wanna Mastello, stworzona przez włoskiego projektanta Mario Ferrarini to nowa propozycja słynnej włoskiej marki Antonio Lupi. Mastello jest wanną ergonomiczną, a jednocześnie funkcjonalną, dzięki wygodnemu zintegrowanemu siedzisku i krawędzi, która łagodnie wznosi się w kierunku jednego z końców i pełni funkcję zagłówka. To pojemna wanna, która może być instalowana również w mniejszych łazienkach, ale z powodzeniem zmieszczą się w niej osoby o wzroście powyżej 195 cm. 

Włoskie słowo "Mastello" oznacza starą drewnianą wannę używaną w przeszłości do kąpieli. Nazwa przywołuje rytuał kąpieli w epoce, w której bieżąca woda była prawdziwym luksusem.  Wewnętrzny stopień ułatwia przyjęcie pozycji siedzącej, a zewnętrzny drewniany stopień pozwala każdemu na łatwy dostęp do wanny.

Co ciekawe, wanna została wykonana z unikalnej kolorowej żywicy o niezwykłych walorach estetycznych, wyjątkowo nieprzezroczystej, zapobiegającej pozostawianiu odcisków palców, odpornej na mikrorysy na powierzchni, nie odbijającej światła i potrafiącej doskonale dopasować się do każdego projektu aranżacji wnętrza. Źywica colormood poddawany jest obróbce, która zapewnia wysoką odporność na plamy, a dzięki jej właściwościom wannę można zamówić w wielu wariantach kolorystycznych. 

Producent: Antonio Lupi

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także