PARTNER PORTALU
Łazienka na poddaszu. 5 świetnych projektów. 15 pięknych zdjęć łazienek!

Łazienka na poddaszu. 5 świetnych projektów. 15 pięknych zdjęć łazienek!

Autor: Ewa Kozioł
08 sie 2022 11:03

Jak urządzić wygodną łazienkę na poddaszu? Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów. Sprawdź, jakie rozwiązania sprawdzą się pod skosami.

  • Przytulna łazienka z wanną pod skosami.
  • Łazienka w stylu glamour na poddaszu.
  • Elegancka łazienka z drewnem.
  • Czarno-biała łazienka.

Nic tak nie pobudza aranżacyjnej kreatywności, jak projekty funkcjonalnych, ponadczasowych, a przede wszystkim pięknych łazienek. W związku z tym warto zapoznać się z inspirującymi realizacjami od Bart-Box. Elementem łączącym wszystkie aranżacje są grzejniki marki Luxrad.

Przytulna łazienka z wanną pod skosami 

Przegląd łazienkowych pomysłów rozpoczyna wnętrze subtelne, a przede wszystkim przytulne, czyli łazienka na poddaszu, w której króluje uniwersalna paleta barw i ciepło drewna, a wszystko to zostało zwieńczone czarnymi dodatkami.

Funkcjonalnym rozwiązaniem, które pozwala na wykorzystanie każdego metra kwadratowego pomieszczenia, jest umieszczenie pod skosem wanny wolnostojącej.

Łazienka w stylu glamour

Podobna projektowa taktyka, co w pierwszym projekcie, została wykorzystana w łazience na poddaszu wykończonej w stylu glamour, którego znakiem rozpoznawczym są złote baterie, ale również wielkoformatowe, imitujące marmur płytki na ścianach.

Elegancka łazienka z drewnem 

Kolejny projekt jest synonimem relaksującej strony domowego SPA, którego znakiem rozpoznawczym jest aranżacyjna delikatność oraz naturalna paleta barw. O przyjemną, wyciszającą atmosferę troszczy się również subtelne oświetlenie. Motywem, który nadaje łazience na poddaszu lekkości, jest wszechobecne drewno, a także „lewitujące”, przymocowane do ścian meble.

Wspomniany wcześniej marmur nie jedno ma imię – jego cechą szczególną jest uniwersalność, która świetnie wpisuje się w elegancki klimat, ale także w naturalny motyw z miedzianym kolorem, na którym opiera się projekt kolejnej łazienki na poddaszu. Inspirującą wisienką na torcie jest aranżacja, której motywem przewodnim są nietypowe, położone pionowo kafelki w kolorze zielono-szarym, których surowość przełamuje biel oraz orzechowa podłoga.

Czarno-biała łazienka

W klasycznie czarno-białej łazience z motywem drewnianym pojawił się grzejnik Model E marki Luxrad w uniwersalnym odcieniu, który doskonale koresponduje z baterią przy wolnostojącej wannie, ale także prysznicem typu walk-in. W domowym SPA w odsłonie glamour zagościł minimalistyczny, subtelnie współgrający z elegancją motywu marmurowego na ścianach oraz z ozdobną listwą w kolorze czarnym.

W przytulnej odsłonie domowego SPA na poddaszu, w której rządzi drewno i beż nie mógł natomiast pojawić się żaden inny kaloryfer, jak dbający w tej aranżacji o ciepło i funkcjonalność klasyczny i ponadczasowy Kwadro w białym wydaniu. Nietuzinkowy projekt łazienkowy z zielono-szarymi kafelkami nieco tonuje prosta konstrukcja grzejnika Atakama, którego cechą szczególną jest charakterna linia oraz nowoczesna uniwersalność.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także