PARTNER PORTALU
Modny prysznic - 12 łazienek z polskich domów

Modny prysznic - 12 łazienek z polskich domów

Autor: Anna Usakiewicz
20 lip 2016 10:12

Letnia pora roku jest okresem, w którym wiele osób decyduje się na zakup kabiny prysznicowej, doceniając jej praktyczne zalety. Na co zwrócić więc uwagę, aby wybór okazał się trafny?

Lato zawitało do nas na dobre, a z nim – coraz wyższe temperatury, które wielu z nas dają się we znaki. Na szczęście po fali upałów przychodzi czas na falę orzeźwienia. Szybki prysznic to doskonały pomysł na ochłonięcie po pracowitym, letnim dniu, a w stylowej kabinie jest on jeszcze większą przyjemnością.

Kiedy z nieba leje się żar, nie pora na rozgrzewające kąpiele w wannie. Wtedy zbawienne okazuje się posiadanie wygodnej i praktycznej kabiny prysznicowej, w której w kilka minut możemy schłodzić się nawet kilka razy dziennie, jeśli tylko mamy na to ochotę. 

Przy wyborze kabiny prysznicowe przede wszystkim istotną rolę odgrywa rozmiar naszej łazienki, zwłaszcza kiedy w jednym pomieszczeniu chcemy umieścić zarówno tradycyjną wannę jak i kabinę prysznicową. W ofercie firmy Sanplast SA znajduje się szerokie spektrum kabin, które można dopasować do praktycznie każdej łazienki. Wszystko zależy od naszych upodobań i zasobności portfela. W przypadku, gdy metraż każe jednak wybierać między wanną a prysznicem, lub gdy trudno nam się zdecydować na jedno albo drugie, zawsze możemy zainstalować prostokątną wannę z kabiną, która stanowi doskonały kompromis dostępny dla każdego. Zróżnicowanie modeli i wzorów kabin i parawanów nawannowych może pozytywnie zaskoczyć. 

Jeśli zdecydujemy się na zakup kabiny prysznicowej możemy dać porwać się prysznicowym wariacjom. Klasyczna biel z pewnością pozostanie w łazienkowym repertuarze jeszcze długo, ale dla osób poszukujących oryginalnych rozwiązań wizualnych, godne polecenia są nowoczesne brodziki w modnych odcieniach grafitu oraz brązu i beżu. Pozostałe aspekty, które musimy rozważyć przy kupnie to, oprócz rozmiaru, kształt i wysokość brodzika. Wiele kolekcji posiada niskie brodziki, które zapewniają możliwość stworzenia bezprogowego wejście do kabiny. Zyskały one ostatnimi czasy dużą popularność. Niektórzy jednak wolą głębsze wersje brodzików, gdyż mogą w nich np. kąpać swoje dzieci. Zarówno jedni, jak i drudzy znajdą w ofercie Sanplast SA idealne dla siebie rozwiązanie - zapewnia Roberta Rachowski Product Manager Sanplast SA.

Źródło: Sanpalst

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także