PARTNER PORTALU
Nowa kolekcja łazienkowa. Prysznic w wydaniu luksusowym!

Nowa kolekcja łazienkowa. Prysznic w wydaniu luksusowym!

Autor: Justyna Łotowska
29 lip 2022 14:29

Prysznic to nieodzowny, ale i bardzo cenny codzienny rytuał. Prawdziwą wartość tej chwili luksusu odczuwa się, gdy pod natrysk wchodzi się po długim i ciężkim dniu albo po intensywnym treningu, ale też rankiem, który zbyt wolno budzi nas do życia. Zobaczcie nową kolekcję AXOR Conscious Showers!

Prysznic to nieodzowny, ale i bardzo cenny codzienny rytuał. Prawdziwą wartość tej chwili luksusu odczuwa się, gdy pod natrysk wchodzi się po długim i ciężkim dniu albo po intensywnym treningu, ale też rankiem, który zbyt wolno budzi nas do życia. Zobaczcie nową kolekcje AXOR Conscious Showers!

Zintegrowana technologia gwarantuje, że woda jest wykorzystywana wyjątkowo oszczędnie, choć odczucie komfortu pozostaje na ulubionym, wysokim poziomie.

Prysznice AXOR Conscious Showers oferują wyjątkowe połączenie dużej głowicy prysznicowej o obfitym strumieniu, który otula ciało, z redukcją przepływu nawet do zaledwie 6 litrów wody na minutę.

Gama oferowanych modeli obejmuje prostokątną głowicę prysznicową AXOR 245/185 oraz dwie okrągłe – AXOR 220 i 245. W wariancie EcoSmart+ każda z nich redukuje przepływ do mniej niż 6 litrów wody na minutę przy niemal niezmienionym komforcie.

Wszystkie trzy charakteryzują się prostą, uniwersalną formą opracowaną przez renomowane studio projektowe PHOENIX. Warto zwrócić uwagę, że ich nowoczesne, minimalistyczne kształty wzbogaca delikatny grawerunek wzdłuż krawędzi, nadający armaturze wyjątkowy rys. Dyskretna dekoracja wizualnie łączy się z przepływającą wodą, a jednocześnie tworzy wspaniałe refleksy, odbijające się w połyskliwych powierzchniach płytek, lustra czy ceramiki.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także