PARTNER PORTALU
Nowoczesna łazienka: zobacz jak możesz ją urządzić

Nowoczesna łazienka: zobacz jak możesz ją urządzić

Autor: Anna Sołomiewicz
28 marz 2019 09:58

Ze zmianą postrzegania łazienki wiąże się rosnące zainteresowanie wyposażeniem, które nie tylko spełnia swoje podstawowe funkcje, ale także zwraca uwagę swoim wzornictwem.

Producenci mają wiele pomysłów na spełnienie oczekiwań wymagających klientów. Wybierać możemy wśród produktów w różnorodnych wykończeniach kolorystycznych czy z opcjonalnym zdobieniem. Niektóre firmy mają w swojej ofercie wanny dostępne w każdym kolorze palety RAL, przyciski spłukujące z dekorem drewna na ich powierzchni czy też lustra łazienkowe, których ramę zdobi barwny nadruk ceramicznymi farbami wybrany z setki dostępnych wzorów. Inne oferują szerokie serie produktów o dużej różnorodności wymiarów czy form, umożliwiając ich dopasowanie do niemal każdego wnętrza.

Jeszcze inną dostępną opcją są produkty wykonywane na indywidualne zamówienie i w oparciu o konkretne informacje od klienta. Możemy na przykład otrzymać kabinę prysznicową wykonaną z uwzględnieniem belki stropowej w naszej łazience, brodzik docinany pod wymiary naszej strefy prysznica czy też przesłać firmie zdjęcie motywu, który ma zostać wygrawerowany na drzwiach wnękowych naszego prysznica.

Rozwiązania szyte na miarę zaspokajają potrzebę wyróżnienia się z tłumu, będąc jednocześnie praktyczną odpowiedzią na wymagania i wyzwania konkretnego wnętrza. Z jednej strony pozwalają podnieść rangę łazienki, dodać jej ekskluzywności, z drugiej – zagospodarować nieustawne pomieszczenie czy podnieść jego funkcjonalność.

Zobacz także Nowoczesna łazienka - 10 propozycji producentów wyposażenia

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także