PARTNER PORTALU
Nowoczesne kabiny prysznicowe już od 1.099 zł

Nowoczesne kabiny prysznicowe już od 1.099 zł

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 cze 2020 14:19

Żyjąc w ciągłym biegu, po powrocie do domu marzymy jedynie o chwili relaksu i wyciszenia. Chcąc się odprężyć, zamieniamy łazienkę w domowe spa. Dla wielu osób odpoczynek kojarzony jest wyłącznie z wanną. Wcale nie musi tak być! Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej nie tylko zapewni nam relaks pod prysznicem, lecz również pobudzenie i orzeźwienie, gdy jest to nam potrzebne.

 

Kabiny prysznicowe idealnie sprawdzają się do każdego rodzaju wnętrz. Są funkcjonalnym, praktycznym wyposażeniem łazienki, w szczególności tej o małych wymiarach. Aby zapewnić komfort każdemu domownikowi, zarówno dziecku, jak i osobie starszej, wystarczy jedynie dobrać odpowiednią kabinę. Dzięki właściwie dopasowanemu wyposażeniu, łazienka staje się miejscem wyciszenia, zamieniając się w domową oazę spokoju. Dzisiaj polecamy kilka nowości polskiej firmy Cersanit. 

W kabinie Crea stosuje się takie rozwiązania jak licowany zawias eliminujący konieczność założenia uszczelki, a także zapewnia szerokie wejście do kabiny, chromowaną listwę progową, wspornik oraz rynienkę, która uniemożliwia przedostanie się wody na zewnątrz prysznica. Dodatkową zaletą jest wysokość kabiny – aż 200 cm, z czego z pewnością ucieszą się wysokie osoby.

Z kolei nowoczesne kabiny walk-in z kolekcji Mille to przede wszystkim 8 mm hartowanego szkła. Tworzy to ponadczasowy design, pasujący do każdego rodzaju wnętrza, jednocześnie pozostając bezpiecznym rozwiązaniem dla osób starszych i dzieci. Dostępne są w dwóch opcjach kolorystycznych – chromie oraz czarnym macie, zapewniają łazience prosty, minimalistyczny wystrój. Ze względu na zróżnicowane potrzeby klientów, kabinę można zamontować z brodzikiem, bądź z odpływem liniowym.

Kabiny półokrągłe z kolekcji Moduo dostępne są w dwóch rozmiarach, aby z łatwością można było je dopasować do każdej łazienki. Zawias kolumnowy z funkcją unoszenia, metalowa rączka, uszczelka magnetyczna – wszystkie te rozwiązania ułatwiają korzystanie z prysznica, zapewniając przy tym komfort użytkowania. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także