PARTNER PORTALU
Odpływ łazienkowy niemal niewidoczny: nowość polskiego producenta

Odpływ łazienkowy niemal niewidoczny: nowość polskiego producenta

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 lip 2020 13:14

Producenci już od kilku lat zaskakują swoich klientów coraz bardziej innowacyjnymi sposobami odprowadzania wody. W tym odpływie liniowym wykorzystano zaawansowaną technologię, która pozwoliła stworzyć szczelną konstrukcję rynny odpływowej.

Odpływ liniowy to najważniejszy element strefy prysznica, dzięki któremu woda jest sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie odprowadzana z powierzchni płytek. Nawet najbardziej doświadczony montażysta nie będzie w stanie prawidłowo zamontować odpływu, jeżeli sama jego jakość będzie pozostawiała wiele do życzenia.

Tym, co wyróżnia ten odpływ na tle innych podobnych produktów jest jednolita, tzn. pozbawiona spawów i innych łączeń, rynna odpływowa.  Woda nie ma szans wydostania się poza obręb konstrukcji, zapewniając maksymalne zabezpieczenie przed przeciekami, a tym samym przed powstawaniem wilgotnego środowiska sprzyjającego rozwojowi pleśni i grzybów. Ponadto, dzięki zastosowaniu syfonu szybkoprzepływowego, który zdolny jest obracać się o 360°, możliwe jest sprawne odprowadzenie nawet 42l/min, a także czyszczenie mechaniczne. Montaż odpływu możliwy jest na dwa sposoby – za pomocą podpór EPS lub metalowych kotw, a dzięki minimalnej wysokości, która wynosi zaledwie 75 mm, dopasuje się on do różnych sytuacji oraz wymagań montażowych.

Maskownica w tym modelu może zostać pokryta płytkami. Dzięki takiemu zabiegowi odpływ staje się niemalże niewidoczny, tworząc czystą aranżacyjnie przestrzeń prysznicową. 

Model Smooth-Low, producent: Schedpol. Cena brutto: 325,95 zł

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także