PARTNER PORTALU
Piękne kabiny prysznicowe: zobacz modne nowości!

Piękne kabiny prysznicowe: zobacz modne nowości!

Autor: Justyna Łotowska
21 lip 2021 09:34

Otwarte kabiny w kolorach złotym, czarnym i chromowanym  - marka Radaway wprowadziła nowe modele kabin prysznicowych. Czy znajdziesz tu swój ulubiony model? Sprawdź!

Oferta marki Radaway uzupełniona została o nowe kabiny prysznicowe. Do serii Nes dołączyły modele walk-in w wersji chrom i czarnej oraz Modo New Walk-in w kolorze złotym. Te dwie nowości to ukłon w stronę aktualnych trendów i zyskujących wciąż na popularności kabin otwartych. Kolekcję Nes poszerzono dodatkowo o nowe warianty szkła – Frame z czarną ramą oraz Factory z czarnymi szprosami. O możliwość wyboru tego typu szyb wzbogacono także kabiny Idea. Co więcej, ta seria rozbudowana została o nowe wersje – narożną KDS oraz przyścienną KDJ+S w dwóch kolorach profili (czarnym i chrom).

Radaway wprowadził też innowacje udoskonalające znane już i lubiane serie. Przykładem są zmiany w kolekcjach Torrenta, Eos i Carena. W przypadku kabin i drzwi Torrenta zwiększona została wysokość szyby do 1950 mm. Produkty te posiadają również nowy metalowy uchwyt oraz nowy system mocowania do ściany.

Podobne zmiany nastąpiły w serii Eos, w której metalowy uchwyt został dodatkowo wyposażony w element z tworzywa TPE zapobiegający uderzaniu drzwi o szybę lub ścianę. W kabinie wykorzystano też nowy system montażu ścianki stałej do ściany. Z kolei w modelu Carena KDJ zastosowano nowy sposób połączenia frontu kabiny ze ścianką boczną. 

Jedną z najistotniejszych zmian jest pojawienie się nowej usługi umożliwiającej wykonanie oryginalnego, wielobarwnego nadruku na szkle. Print Radaway dostępny jest prawie we wszystkich seriach kabin prysznicowych, drzwi wnękowych, jak i parawanów nawannowych. Usługa daje niemal nieograniczone możliwości kolorystyczne oraz techniczne, dzięki czemu każdy ma szansę urozmaicić design wybranego produktu względem własnych upodobań.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także