PARTNER PORTALU
Prysznic w łazience. Jeden brodzik - wiele możliwość

Prysznic w łazience. Jeden brodzik - wiele możliwość

Autor: Urszula Tatur
25 cze 2021 15:38

Przy remoncie lub wykańczaniu łazienki istotną rolę odgrywa czas. Właściwy dobór elementów wykończeniowych może korzystnie wpłynąć na tempo prac. Takim rozwiązaniem jest seria brodzików, których montaż nie wymaga kucia ani wiercenia, dzięki czemu hydroizolacja łazienki pozostaje nienaruszona.

Uniwersalna konstrukcja

Brodziki New Horizons zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby dało się je dopasować do każdego projektu i indywidualnych preferencji użytkownika. Samonośna konstrukcja o wysokości 12 cm pozwala na zamontowanie brodzika w trzech wariantach. Najprostszy z nich sprowadza się do ustawienia brodzika na posadzce i przymocowania go za pomocą odpowiedniego kleju. Tak mało inwazyjny montaż jest możliwy dzięki umieszczeniu syfonu i systemu odpływowego wewnątrz konstrukcji, łączącej funkcjonalność z estetyką wykonania. Jednak seria pozwala również na częściowe wpuszczenie brodzika w podłogę lub całkowite z nią zlicowanie. A zatem jeden brodzik daje nieograniczone możliwości projektowe i wykończeniowe, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich walorów użytkowych.

Niezawodna jakość

Solidna bryła brodzików została wykonana w technologii Stabilsound®. Idealną stabilność konstrukcji zapewnia zastosowanie technologii pełnego podparcia, zarówno pod rantami jak i na dnie. Taka zintegrowana podstawa wytrzyma nacisk nawet do 750 kg. Ponadto powierzchnia brodzika zapewnia pełne bezpieczeństwo i komfort użytkowania, dzięki wysokiej odporności na poślizg, zgodnej z DIN 51097: A. Istotnym atutem tych brodzików jest zastosowanie w nich powłoki antybakteryjnej, która podnosi higienę strefy prysznicowej i jest korzystna dla alergików. Konstruktorzy Schedpol nie zapomnieli również o tym, co podczas kąpieli niezwykle istotne – o relaksie użytkowników. Sprzyja mu technologia tłumienia hałasu spadającej wody.

Ponadczasowy design

Przy wykańczaniu łazienki ważne, żeby jakość zastosowanych materiałów i produktów szła w parze z designem. Linię brodzików cechuje minimalistyczna elegancja i modna forma, przez co znakomicie wpiszą się w każdy projekt i podkreślą charakter pomieszczenia. Brodziki wykonane są z akrylu sanitarnego o powierzchni imitującej kamień naturalny. Dzięki temu pięknie się prezentują, przy jednoczesnym utrzymaniu komfortowej termoizolacji. Brodziki występują w uniwersalnych i ponadczasowych kolorach White Stone i Black Stone oraz w szerokiej gamie rozmiarów.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także