Siedzisko prysznicowe: wygodne i praktyczne!

Siedzisko prysznicowe: wygodne i praktyczne!

Materiał Partnera Autor: Excellent
17 marz 2020 13:20

Siedzisko prysznicowe Seduro to wygodne rozwiązanie, pozwalające na komfortowe korzystanie z prysznica, zapewniając przy tym przyjemne odprężenie po ciężkim dniu.

Siedzisko wykonane jest z wytrzymałego i odpornego na zarysowania materiału Duroplast, używanego również w produkcji wysokiej jakości desek WC. Mamy więc pewność, że wybierając ten produkt zyskujemy gwarancję trwałości na wiele lat.

Dzięki możliwości składania siedzisko Seduro nie zajmuje dużo miejsca – po złożeniu odstaje jedynie 52 mm od ściany. Zastosowane materiały i prosta konstrukcja pozwalają z kolei na łatwe utrzymanie produktu w czystości. 

Siedzisko dostępne jest w kolorze białym, z osłoną wspornika montażowego wykonaną z chromowanego tworzywa. Zestaw montażowy marki Fischer, które znajduje się w komplecie, zapewnia wysoką odporność na obciążenie (sugerowane maksymalne obciążenie to 130 kg).

Produkt doskonale sprawdzi się w każdej kabinie prysznicowej. Dla osób z ograniczoną zdolnością ruchową polecamy wybór siedziska, jako dodatek dla ścianek Walk-in oraz licowanymi z podłogą brodzikami serii Lavano i Zero.

Siedzisko przetestowano zgodnie z wymaganiami normy EN 12520 w laboratorium jednostki certyfikującej TÜV Rheinland.

Więcej: 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także