×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Strefa prysznica: wybieramy baterię

Strefa prysznica: wybieramy baterię

Autor: Urszula Tatur
22 wrz 2020 16:15
Aktualizacja: 24 wrz 2020 09:50

Dobre samopoczucie jest czymś, o co powinniśmy zadbać każdego dnia, aby przybliżyć się do pełni szczęścia. Dlatego stałe rytuały, takie jak chwila relaksu pod prysznicem, są doskonałym sposobem na lepszy nastrój.

Drobne przyjemności każdego dnia

Życie codziennie dostarcza każdemu z nas wielu wrażeń. Jednak nie zawsze po długim dniu potrafimy się zrelaksować i wyciszyć. Poszukujemy wtedy rozwiązań, które szybko pomogą nam w osiągnieciu tego celu, a jednocześnie będą na tyle dostępne, abyśmy mogli korzystać z nich każdego dnia. Jednym z najprostszych sposobów jest kąpiel pod prysznicem. Dlatego poszukując idealnego prysznica, warto kierować się nie tylko stroną wizualną, ale także wziąć pod uwagę dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Rozwiązania dla wygody, bezpieczeństwa i ekologii

Systemy prysznicowe łączą w sobie nowoczesne technologie oraz wysoką jakość wykonania. Równy i regularny strumień wody jest jedną z pierwszych cech, na które zwracamy uwagę pod prysznicem. W systemach prysznicowychza jego jakość odpowiada technologia DreamSpray, dzięki której woda wypływa równomiernie ze wszystkich otworów na tarczy deszczownicy lub słuchawki prysznicowej.

Nie bez znaczenia jest również funkcjonalne wzornictwo, które będzie pasować do wystroju, jak też wielkości łazienki. W nowoczesnych pomieszczeniach o niedużym metrażu z pewnością sprawdzi się system prysznicowy Euphoria System 310. Będzie on idealnym dopełnieniem nie tylko ze względu na uniwersalne, cylindryczne kształty armatury czy dużą deszczownicę, ale także dzięki możliwości dopasowania koloru prysznica spośród 10 dostępnych opcji. Wyznacznikiem komfortu jest również odpowiednia ilość miejsca pod prysznicem. Doskonałym wyborem do małych łazienek będą zatem rozwiązania podtynkowe z baterią termostatyczną Grotherm do obsługi dwóch źródeł wody – słuchawki prysznicowej oraz deszczownicy.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także