Strefa prysznica: zobacz kabiny w komplecie z brodzikiem

Strefa prysznica: zobacz kabiny w komplecie z brodzikiem

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 wrz 2020 12:37

Szukacie kabiny prysznicowej do swojej łazienki? Nie wiecie na jakie rozwiązanie się zdecydować? Zobaczcie serię kabiny prysznicowych, które dostępne są w zestawach z brodzikiem. 


Seria Basic Complete znajduje swoich zwolenników, zwłaszcza wśród osób, które cenią sobie funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym można zoptymalizować czas, przeznaczany na wybory łazienkowe. Seria ta to kompletne kabiny prysznicowe, które dostępne są w zestawach z brodzikiem. Dzięki temu mamy w pełni funkcjonalne miejsce do kąpieli pod prysznicem, które dodatkowo jest proste w  montażu.

Jedną z największych zalet serii jest duża różnorodność dostępnych w niej modeli. Do wyboru są kabiny kwadratowe, prostokątne, półokrągłe oraz kabiny narożne, przyścienne jak i przeznaczone do montażu we wnęce.

Po zdecydowaniu się na konkretny zestaw linii Basic Complete otrzymujemy w pełni funkcjonalną kabinę prysznicową z dopasowanym do niej brodzikiem, drążkiem oraz słuchawką prysznicową. Takie rozwiązanie, nie dość, że oszczędza nasz czas, to jeszcze daje pewność, że efekt końcowy będzie spełniał nasze wymagania estetyczne, a poszczególne elementy będą do siebie pasowały.

Cena od: 3.442 zł.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także