Świetny pomysł do małej łazienki. Zaprojektował go sam Philippe Starck!

Świetny pomysł do małej łazienki. Zaprojektował go sam Philippe Starck!

Autor: Justyna Łotowska
19 marz 2021 15:13

Charakterystyczną cechą kolekcji łazienkowej Cape Cod Duravit autorstwa Philippe'a Starcka jest doskonała harmonia między naturalnymi materiałami i organicznymi formami, aby spełnić nasze zawsze obecne marzenie o naturze.

Nieokiełznane krajobrazy regionu Cape Cod w Nowej Anglii zainspirowały Philippe Starcka do stworzenia kolekcji łazienkowej złożonej z elementów, które odmładzają ciało i duszę.
Elegancka kolekcja łazienkowa oferuje wiele możliwości aranżacyjnych, szczególnie w przypadku mniejszych łazienek. Dzięki innowacyjnym formom i materiałom Starck tworzy czystą elegancję i przestrzeń, która emanuje zachęcającym spokojem.

Połączenie błyszczącej, białej ceramicznej umywalki meblowej o szerokości 70 cm ze stojącą chromowaną konsolą i zintegrowaną półką w białym błyszczącym kolorze nadaje łazience zupełnie nowego wyglądu. Minimalistyczne lustra z oświetleniem LED stanowią doskonałe wykończenie strefy mycia. Kolejnym nowym elementem jest oszczędzająca miejsce mniejsza wersja kultowej wolnostojącej wanny o wymiarach 165 x 78 cm. Podobnie jak większe warianty, jest również wykonana z innowacyjnego materiału DuraSolid, który jest przyjemny, ciepły i miękki w dotyku. Gładki zagłówek o organicznym kształcie gwarantuje relaksujący komfort podczas leżenia i kąpieli.

Serię można łączyć z akcesoriami Starck T oraz wybranymi toaletami i bidetami z serii Starck 1, Starck 2 i ME by Starck, aby uzyskać w pełni elegancki i harmonijny wygląd. Toaleta myjąca SensoWash Starck f zapewnia maksymalną higienę i komfort. Ta symbioza toalety i bidetu zapewnia delikatne, naturalne mycie wodą.

Projektant: Philippe Starck. Producent: Duravit

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także