Systemy prysznicowe do łazienki. Poznaj ich zalety

Systemy prysznicowe do łazienki. Poznaj ich zalety

Autor: Urszula Tatur
27 maj 2021 22:40

Wraz z rosnącym zaangażowaniem w zdrowie i dobre samopoczucie, codzienne czynności stają się rytuałami. Konsumenci coraz częściej poszukują rozwiązań łazienkowych, które mają pozytywny wpływ na ich samopoczucie.

Kąpiel pod prysznicem staje się źródłem energii potrzebnej do dobrego rozpoczęcia dnia. Kompleksowe portfolio systemów prysznicowych pozwala projektantom i instalatorom na unowocześnienie łazienek dzięki odpowiednim rozwiązaniom produktowym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb konsumentów, jak również do wielkości łazienki i budżetu. Idealnie dopasowane kombinacje pryszniców ręcznych i deszczownic oraz armatury termostatycznej z jednego źródła spełniają dzisiejsze oczekiwania dotyczące najwyższej jakości, komfortu i ekologicznych rozwiązań. Co więcej, instalacja produktów jest łatwa i szybka. Konsultacje, planowanie projektu i montaż jeszcze nigdy nie były tak łatwe do przeprowadzenia! Systemy prysznicowe umożliwiają odmianę strefy prysznica bez konieczności remontu.

Trzy funkcjonalne systemy prysznicowe

System prysznicowy Grohe Tempesta 250 zapewnia wyjątkową przyjemność kąpieli połączoną z dbałością o ekologię, bez kompromisów w zakresie wydajności. Deszczownica o średnicy 250 mm - dostępna w wersji okrągłej lub kwadratowej – otula strumieniem Rain całą sylwetkę, pobudzac ciało i umysł do działania. Dodatkowo, zintegrowana technologia EcoJoy redukuje przepływ wody do 9,5 l na minutę, tworząc jednocześnie obfity strumień wody dla czystej przyjemności kąpieli. System dopełnia słuchawka prysznicowa Tempesta Cosmopolitan 100 oraz bateria termostatyczna wyposażona w technologię TurboStat, która gwarantuje stałą temperaturę wody bez niepożądanych wahań. System ten jest więc idealnym rozwiązaniem dla każdego klienta poszukującego wysokiej jakości komfortu w przystępnej cenie.

Nowe projekty można obecnie wzbogacić o system prysznicowy  Euphoria 260 lub 310. Dla większego bezpieczeństwa prysznic wyposażono w technologię CoolTouch, która zapobiega nagrzewaniu się powierzchni armatury podczas kąpieli. Dodatkowo, struktura uchwytów gwarantuje precyzyjną regulację wody - nawet kiedy dłonie są namydlone. Najważniejszym elementem jest deszczownica Euphoria. Wariant o średnicy 260 mm wyposażono w trzy rodzaje strumienia. Z kolei duża deszczownica Rainshower o średnicy 310 mm zapewnia jeszcze większą strefę strumienia. Oba systemy uzupełnia słuchawka prysznicowa Euphoria 110 Massage. Dzięki technologii FastFixation systemy prysznicowe można dopasować do istniejących już nawierceń, co ułatwia instalatorom oraz projektantom wnętrz szybkie wprowadzenie zmian.

Niezwykła elastyczność i przyjemność kąpieli z systemem prysznicowym  Rainshower SmartActive. Zaletą w tym przypadku jest słuchawka prysznicowa wyposażona w przycisk SmartTip umożliwiający intuicyjne przełączanie pomiędzy trzema strumieniami jednym ruchem palca. Prysznic jeszcze nigdy nie był tak wygodny w użyciu. Co więcej, zastosowana w niej technologia DripStop minimalizuje uciążliwe kapanie po skończonym prysznicu w przypadku wyboru strumieni Rain i Jet. Elementem systemu jest również duża deszczownica o średnicy 310 mm, a także natynkowa bateria termostatyczna, która zapewnia stałą temperaturę wody przez cały czas kąpieli.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także