PARTNER PORTALU
Wanna akrylowa: wybierz model idealny dla Ciebie

Wanna akrylowa: wybierz model idealny dla Ciebie

Materiał Partnera Autor: Besco
25 lip 2019 15:14

Urządzając naszą łazienkę możemy wybierać wśród bardzo bogatej oferty produktów. Już wśród samych wanien do wyboru mamy liczne modele o różnych rozmiarach, kształtach, a także wyprodukowane z różnych materiałów. Największą popularnością na rynku zdecydowanie cieszą się wanny wykonane z akrylu – i też wśród nich znajdziemy największą różnorodność modeli.

Polski producent wanien, brodzików prysznicowych i armatury łazienkowej, firma Besco, oferuje swoim klientom szeroki przekrój wanien akrylowych. W ofercie firmy znajdują się zarówno standardowe wanny prostokątne, wanny symetryczne, asymetryczne, a także kabino-wanny stworzone z myślą o osobach, które nie chcą rezygnować z zalet prysznica decydując się na wannę w łazience.

Do każdej łazienki, na każdą potrzebę

Wybór wanny do łazienki powinien być podyktowany przede wszystkim potrzebami i upodobaniami domowników oraz - oczywiście - możliwościami, jakie stwarza dla nas wnętrze. W niewielkich łazienkach dobrze sprawdzą się wanny asymetryczne, które wpasowane w narożnik pomieszczenia nie zajmą wiele miejsca we wnętrzu. Szczególnie warte uwagi są na przykład modele Rima (jeden z bestsellerów firmy) oraz Infinity, które oferują również dodatkową powierzchnię odkładczą w rogu wanny sąsiadującym ze ścianami. Inne dostępne asymetryczne propozycje to wanny Praktika oraz Avita (kolejny hit sprzedażowy) o elegancko zaokrąglonych kształtach.

Idealnym rozwiązaniem do niewielkich wnętrz mogą okazać się również kabino-wanny (model Inspiro z oferty Besco sprzedawany z dedykowanym parawanem P-Shape) oraz parawany nawannowe (na przykład model Lumix). Kabino-wanny oraz wanny z parawanem nawannowym łączą w jednym produkcie zalety i wygody zarówno kabiny prysznicowej, jak i tradycyjnej wanny. Będą zatem świetnym wyborem do łazienek, z których korzysta więcej osób o różnych preferencjach dotyczących kąpieli, zadowalając zarówno zwolenników szybkiego prysznica, jak i długich kąpieli w wannie.

Rodziny z dziećmi docenią zalety przestronnej wanny prostokątnej Vitae, której wymiary mogą sięgać nawet 180x80 cm. Z kolei pary lubiące spędzać razem czas w kąpieli zainteresują wanny dedykowane dla dwojga, np. Quadro Slim (również dostępna w wymiarach sięgających 180x80 cm). Wanny Slim to nowość w ofercie marki Besco, będąca odpowiedzią na panującą modę na minimalizm oraz dużą popularność wanien pod zabudowę. Produkty typu "slim" charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz cienki, bo zaledwie 15 mm rant, stwarzający nowe możliwości aranżacyjne. Wanny takie świetnie sprawdzą się na przykład w łazienkach urządzonych w konwencji salonu kąpielowego, z estetycznie wykonaną zabudową wanny.

W ofercie firmy znajdziemy również wanny dedykowane seniorom i osobom z ograniczeniami ruchowymi. Wanna Aria ProSafe to przykład takiego modelu - wyposażona jest w standardzie w uchwyty ułatwiające korzystanie z wanny, a jej misa jest płytsza, sprawiając tym samym mniejsze trudności we wstawaniu i siadaniu wewnątrz wanny.

Zalety użytkowe

Oprócz wspomnianej różnorodności, za wyborem wanny akrylowej przemawiają także inne zalety związane bezpośrednio z cechami tego materiału. Przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo użytkowania dzięki swojej antypoślizgowej powierzchni. Modele akrylowe charakteryzuje również gładka powierzchnia, co sprawia, że łatwo jest utrzymać je w czystości.

Sam akryl ma poza tym właściwości antybakteryjne, co z pewnością docenią osoby szczególnie dbające o higienę w łazience. Wreszcie, wanna akrylowa to także wybór idealny dla wielbicielu długich, relaksujących kąpieli w wannie - mają bowiem doskonałe właściwości termoizolacyjne, długo trzymając temperaturę wody.

Dla wanien akrylowych w ofercie Besco jest wiele produktów dedykowanych, które wpływają na bezpieczeństwo i komfort użytkowania, jak i walory estetyczne. Wanny akrylowe z oferty Besco, oprócz wyposażenia ich w parawan nawannowy, można wzbogacić o uchwyty wannowe Oxa lub Flex, które ułatwią kąpiel również osobom z ograniczeniami ruchowymi, a także wygodne zagłówki (np. Modern lub Talia). Producent zadbał też o estetykę oferowanych rozwiązań, umożliwiając dobór osyfonowania w kolorze chromowanym oraz modnej w tym sezonie czerni.

Więcej na: 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także