PARTNER PORTALU
Wanna w łazience: 15 pomysłów z polskich domów

Wanna w łazience: 15 pomysłów z polskich domów

Autor: Agnieszka Januszkiewicz
30 sie 2019 10:43

Wanna to rozwiązanie, które sprawdzi się równie dobrze w małych i dużych łazienkach. Jest wygodne i kojarzy się z ponadczasową elegancją.

Wanna, nawet w malej łazience, to marzenie wielu osób, które chcą stworzyć własną, domową strefę relaksu. Dzięki szerokiej ofercie produktów dostępnych na rynku jest to możliwe. Trzeba jednak wybrać odpowiedni model.

Do pomieszczeń o ograniczonym metrażu dobrym rozwiązaniem będzie wanną do zabudowy. Nie przytłoczy ona łazienki, a do tego wygląda modnie i nowocześnie. Jest też bardzo higieniczna, bo ma ograniczoną ilość szczelin i innych trudnych do utrzymania w czystości miejsc. Aby nadać pomieszczeniu bardziej funkcjonalny charakter warto połączyć wannę i prysznic. Dzięki temu osoby korzystające z łazienki będą miały swobodę wyboru sposobu kąpieli.

W większych łazienkach dobrze prezentować się będzie wanna wolnostojąca. Nie musi ona pełnić jedynie funkcji użytkowej. Wanny to teraz równoprawny składnik dekoracji wnętrza. Niestandardowe bryły o łagodnych i opływowych liniach udekorują każdą łazienkę. To wokół wanny warto rozplanować resztę elementów sanitarnego wyposażenia. Nowoczesna wanna postawiona w centrum pomieszczenia sprawi, że łazienka zyska charakter eleganckiego kąpielowego buduaru. Codzienne czynności staną się odpowiednikiem relaksujących rytuałów, jak z najlepszego spa. Nie chowaj więc wanny w najdalszym kącie łazienki. Postaw ją w samym centrum i zaskocz wszystkich niepospolitą aranżacją.

Zobacz Mała łazienka w domu – o tym warto pamiętać!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także