PARTNER PORTALU
Wanna z prysznicem. 5 świetnych pomysłów na parawan nawannowy!

Wanna z prysznicem. 5 świetnych pomysłów na parawan nawannowy!

Autor: Ewa Kozioł
19 sie 2022 18:17

Parawan nawannowy sprawia, że wanna zyskuje nową cenną funkcję prysznica. Szeroki wybór modeli pozwala łatwo dostosować go do wielkości łazienki i naszych potrzeb. I co ważne - montaż jest szybki i łatwy. 
Parawany nawannowe są praktyczne i estetyczne. Ich dużą zaletą jest wysoka jakość materiałów oraz łatwość, z jaką można je montować. Wykonane są z bezpiecznego, hartowanego szkła i z dbałością o najdrobniejszy detal. Dzięki różnorodnym rozmiarom bez problemu dostosujemy je do wielkości wanny. Pełnią też funkcje ozdobne i z łatwością znajdziemy model pasujący do naszej ulubionej stylistyki. Sprawdzają się szczególnie dobrze w małych łazienkach, które wymagają sprytnych, funkcjonalnych zabiegów. Pomagają również w łatwy sposób zaoszczędzić wodę.

Zdjęcie: Radaway Biorąc szybki prysznic, zamiast długiej kąpieli, zużywamy jej przecież znacznie mniej. Parawany potrafią też zaskoczyć dodatkową funkcją lub oryginalnym wyglądem. Poznajmy zatem pięć ciekawych rozwiązań od Radaway. 1. Z wieszakiem Przykładem ciekawej funkcjonalności jest parawan Idea PNJ II, który ma zamontowany po zewnętrznej stronie poziomy reling, pełniący funkcję wieszaka na ręcznik. Świetnie się sprawdza szczególnie wtedy, gdy nie mamy w pobliżu miejsca na haczyk. System mocowania parawanu wyposażony jest przy tym w profile, pozwalające niwelować krzywizny ścian. Doskonały sposób na niewielką łazienkę.
Zdjęcie: Radaway 2. Z przesuwnym skrzydłem Parawan Furo Gold PND II to z kolei przykład połączenia wysmakowanego designu i funkcji. Dzięki niemu z łatwością wchodzimy do wanny i zamykamy za sobą ruchomy element. Jest on osadzony na rolkach, a przesuniemy go za pomocą prostego podłużnego uchwytu. Na uwagę zasługuje eleganckie, biżuteryjne wykończenie w modnym złotym kolorze. 3. Składany do ściany Inną wygodną funkcję zapewnia parawan składany Nes 8 Black PND I. Pozwala on w obrębie wanny ustawionej w rogu łazienki stworzyć przestrzeń niemal jak w kabinie prysznicowej. A po skończonej kąpieli możemy go całkowicie złożyć do ściany, by odsłonić wannę.
Zdjęcie: Radaway Model ten, to również ciekawa pod względem estetycznym propozycja łącząca transparentne szkło z eleganckimi detalami w czarnym macie. W ten sposób można nawiązać do koloru baterii, grzejnika czy lustra. 4. Parawan ze szprosami Parawan nawannowy to także element wyposażenia łazienki akcentujący jej styl. Do tej kategorii z pewnością należy Modo New Black PNJ II Factory ze szprosami. Model ten, to doskonała propozycja dla wielbicieli popularnego stylu loftowego, który wymaga sporej konsekwencji w aranżowaniu wnętrza. Dlatego ta propozycja Radaway, inspirowana fabrycznymi oknami, będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.  5. parawan jak obraz Parawany mogą być również mocnym akcentem dekoracyjnym lub też płynnie wpisywać się w estetykę wnętrza. Pomaga w tym zastosowanie modnych obecnie nadruków na szkle. Bez względu na wybór wzoru, efekt jest zawsze atrakcyjny wizualnie i przede wszystkim trwały.
Zdjęcie: Radaway

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także