PARTNER PORTALU
Wanny akrylowe: dwie ciekawe nowości 2021

Wanny akrylowe: dwie ciekawe nowości 2021

Autor: Justyna Łotowska
28 kwi 2021 12:50

Szukasz pomysłu na wannę do łazienki? Polecamy zwłaszcza popularne wanny akrylowe. W sklepach pojawiły się właśnie nowości!

Wiosną 2021 w katalogu Geberit debiutują zupełnie nowe produkty. Przyglądamy się dwóch nowym modelom wanien. 

Wanny - nowości 2021

Wanny Soana i Tawa zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które marzą o długich, komfortowych kąpielach. Oba modele są wykonana z akrylu – materiału dużo przyjemniejszego dla skóry niż zimna stal, dłużej utrzymującego pożądaną temperaturę wody, a także odpornego na uszkodzenia.

Soana ma organiczną formę z obłymi krawędziami, cienkimi rantami i wyprofilowanym oparciem, które gwarantuje wygodną pozycję podczas kąpieli. Odpływ wannowy Geberit PushControl umiejscowiony na środku lub z boku jest idealnym uzupełnieniem ze względu na swoją funkcjonalność i płaską konstrukcję, która podwyższa komfort podczas użytkowania wanny. Wanna Soana dostępna jest w 7 wariantach, można dobrać odpowiedni model zarówno do małej, jak i dużej łazienki.

Wanna Tawa polecana jest zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Efektowny design łączący wyraziste, zewnętrzne krawędzie i łagodne linie wewnętrzne sprawia, że wygląda bardzo nowocześnie i minimalistycznie, a przy tym jest niezwykle wygodna. Idealnie wyprofilowane siedzisko pozwala zażywać długich, wygodnych kąpieli i poczuć się jak w SPA. Model Tawa, podobnie jak Soana, jest dostępny w wersji z odpływem na środku lub z boku.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także