PARTNER PORTALU
Wanny kompozytowe - zobacz oryginalny design nowych modeli

Wanny kompozytowe - zobacz oryginalny design nowych modeli

Autor: Anna Usakiewicz
26 kwi 2019 08:46

Wolnostojące wanny kompozytowe wyróżnia oryginalny design. Są przy tym niezwykle miłe i ciepłe w dotyku.

Roca w swoich rozwiązaniach łazienkowych wykorzystuje najnowsze technologie i materiały, które zapewniają ogromne możliwości projektowe i aranżacyjne. Spełniają one potrzeby i wymagania użytkowników, sprawiając, że łazienka staje się miejscem harmonii, wyciszenia i relaksu. Jednym z takich materiałów jest Stonex®, znany do tej pory z brodzików Roca. Materiał ten znalazł obecnie zastosowanie w produkcji wanien, a jego niezwykłe właściwości i wysokie walory docenić można w modelu Raina i Ariane.

Ten innowacyjny kompozyt stworzony został na bazie szlachetnych składników mineralnych – rozdrobnionych skał dolomitowych w połączeniu z żywicami poliestrowymi wysokiej czystości. Jego wysoka plastyczność daje niespotykane wcześniej możliwości tworzenia kształtów i wzorów, ponadto jest trwały, odporny na plamy i promieniowanie ultrafioletowe.

Roca oferuje obecnie ofertę wanien wolnostojących o model Raina i Ariane. Owalna wolnostojąca Raina wpisuje się w najnowsze trendy projektowania przestrzeni łazienkowej. Lekka organiczna forma, subtelne linie i wygodny ergonomiczny kształt zapewniają niezapomniane wrażenia w kąpieli. Wanna Ariane wyróżnia się harmonijnym kształtem. Nadaje niezwykły klimat wnętrzom.

Wanny kompozytowe łączą niezwykłe właściwości tego innowacyjnego tworzywa i nowoczesnego wzornictwa. Stonex® jest miły i ciepły w dotyku, a także trwały i odporny na promienie ultrafioletowe. Idealnie gładka powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości, a rysy lub zadrapania powstające w trakcie użytkowania można łatwo usunąć przez spolerowanie powierzchni.

Wanny charakteryzują się łatwą instalacją bez konieczności podkuwania podłogi i dodatkowych prac remontowych. Posiadają zintegrowany przelew, który nie wymaga dodatkowego montażu ani zakupu dodatkowych akcesoriów. W standardzie wyposażona jest w syfon click clack. Doskonale komponują się z wolnostojącą kolumną wannowo-natryskową Loft.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także