Wanny z kompozytu - zobacz nową kolekcję

Wanny z kompozytu - zobacz nową kolekcję

Autor: Anna Usakiewicz
16 kwi 2019 08:30

Najnowsza kolekcja wanien oferuje obietnicę luksusu oraz ciekawy wybór pod względem możliwości zaaranżowania łazienki.

Adapto - najnowsza kolekcja wanien marki Poolspa - to seria, która w sposób finezyjny i estetyczny łączy nowoczesny design z tradycyjnym wzornictwem. Prosta linia wanien Adapto pozwoli wpasować się w niejedną aranżację i dopełnić przestrzeń odrobiną luksusu i elegancji.

Wanny z serii Adapto będą wyróżniającym się elementem nowoczesnej przestrzeni łazienkowej. Plastyczny materiał pozwala na uzyskanie niezwykle cienkich ścianek i nieosiągalnych dotąd kształtów. Idealnie gładka powierzchnia pozwala na łatwe utrzymanie wanny w czystości, właściwości utrzymywania temperatury pozwalają na dłuższe relaksujące kąpiele.

Zobacz także: Luksusowa łazienka - 10 propozycji do strefy umywalki

Zastosowanie w procesie produkcyjnym nowoczesnej technologii kompozytowej sprawia, że wanny Adapto są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne oraz na promieniowanie UV zachowując na długo piękny biały kolor. Ponadto materiał jest bezpieczny i przyjazny zarówno dla użytkownika jak i środowiska. Instalacja wanny nie wymaga dodatkowych prac remontowych. Wystarczy postawić wannę na podłodze i podłączyć do instalacji wodnej.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także