×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Zobacz kabinę w swojej łazience jeszcze przed jej zakupem. Z nową aplikacją w smartfonie to możliwe!

Zobacz kabinę w swojej łazience jeszcze przed jej zakupem. Z nową aplikacją w smartfonie to możliwe!

Autor: Justyna Łotowska
03 sie 2021 10:57

Chcesz zamontować kabinę prysznicową i zastanawiasz się, jaka najlepiej będzie pasowała do wnętrza? Możesz skorzystać z bezpłatnej aplikacji, dzięki której jeszcze przed zakupem, sprawdzisz na telefonie lub tablecie, jak wybrany przez ciebie model będzie prezentował się w łazience. 

Taką możliwość daje np. nowość w ofercie Radaway, czyli aplikacja ShowerAR.  ShowerAR to nowoczesne narzędzie pozwalające na zeskanowanie przestrzeni widzianej przez kamerę i przeniesienie jej na obraz 3D. Co więcej, program jest w stanie oszacować odległości i wymiary znajdujących się we wnętrzu obiektów z dokładnością do paru milimetrów. Dzięki temu prezentowane kabiny mają rzeczywiste rozmiary, a to z kolei przekłada się na doskonały efekt tworzonej wizualizacji.

Ogromnym atutem aplikacji jest fakt, że jest bezpłatna oraz bardzo łatwa w użyciu. Każdy, kto posiada urządzenie mobilne - telefon lub tablet, w zaledwie kilku krokach ma szansę zobaczyć, jak będzie wyglądać wybrana przez niego kabina prysznicowa we własnej łazience.

Po zainstalowaniu ShowerAR na urządzeniu, wystarczy wyszukać interesujący produkt i umieścić go w uprzednio zeskanowanej przestrzeni. Kabinę można dowolnie przestawiać i dostosowywać do wnętrza, a nawet od razu ją spersonalizować, zmieniając np. wariant szkła z jakiego jest wykonana. Bezpośrednio w programie warto tworzyć też tzw. kolekcje ulubionych produktów, dzięki którym z łatwością porównamy ich widok w rozszerzonej rzeczywistości, by wybrać ten najbardziej odpowiadający naszym gustom i potrzebom. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także