10 pomysłów na ścianę w strefie umywalki

10 pomysłów na ścianę w strefie umywalki

Autor: Anna Sołomiewicz
08 sty 2018 15:32

Strefa umywalki to niezwykle ważny element aranżacji łazienki. Potrafi nadać charakter całemu wystrojowi i jest jego wizytówką. Dlatego warto poświęcić odrobinę uwagi wykończeniu ściany w tym miejscu łazienki.

Ze strefy umywalki korzystamy kilkakrotnie w ciągu dnia, czy to podczas porannej toalety, czy po prostu myjąc ręce przed posiłkiem. Uczęszczana jest ona również często przez naszych gości. Eksploatowana, a jednocześnie oglądana przez wiele osób powinna być zatem nie tylko funkcjonalna, ale i estetyczna.

Ważnym elementem determinującym wygląd strefy umywalki jest ściana nad łazienkowym blatem. Możemy ją wykończyć na wiele sposobów. Oczywiście, jedną z opcji jest po prostu pokrycie jej identyczną okładziną jak resztę ścian w łazience. Znacznie ciekawiej będzie jednak postawić na nieco inne wykończenie. Mogą to być chociażby płytki ceramiczne w kontrastującym kolorze, materiał będący przedłużeniem łazienkowego blatu, powierzchnia harmonizująca z frontami meblowymi czy też, po prostu, duże lustro. 

W naszej galerii prezentujemy kilka pomysłów na ścianę w strefie umywalki podpatrzonych w łazienkach Polaków. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także