PARTNER PORTALU
12 pomysłów na szafkę pod umywalkę

12 pomysłów na szafkę pod umywalkę

Autor: Anna Sołomiewicz
16 paź 2017 09:33

Szafka w tak reprezentacyjnym miejscu jak strefa umywalki nie może być byle jaka. Zobaczcie 10 świetnych pomysłów projektantów.

Główny mebel w tak istotnym punkcie aranżacji łazienki, jakim jest strefa umywalki powinien być estetyczny, a najlepiej również efektowny. Szafka podumywalkowa, w zależności od stylistyki wnętrza oraz jego metrażu, może przyjmować rozmaite formy. 

W większych łazienkach lub takich, w których funkcję schowka pełni wysoka zabudowa, możemy pozwolić sobie na mniej pojemny mebel lub dekoracyjną konsolę na zdobnych nóżkach. Tam, gdzie zależy nam na funkcjonalności szafki podumywalkowej, wybierzmy opcję z głębokimi szufladami i przestronnym blatem. 

W nowoczesnych łazienkach świetnie wyglądają asymetryczne szafki podumywalkowe - z blatem dłuższym po jednej stronie meble, pojedynczą niewielką wnęką w pełnym froncie mebla, którą można wykorzystać na podręczny schowek czy też z kilkoma "poziomami" różnej szerokości lub długości. Natomiast w klasycznych wnętrzach pięknie prezentować się będzie konsola na stylizowanych nóżkach, stara komoda czy też szafka z frezowaniami na frontach. 

W naszej galerii pokazujemy 12 pomysłów na szafkę pod umywalkę. Zobaczcie co proponują projektanci i architekci wnętrz.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także