PARTNER PORTALU
15 designerskich modeli umywalek

15 designerskich modeli umywalek

Autor: Anna Sołomiewicz
22 sie 2018 09:45

Elegancki charakter strefie umywalki nadamy poprzez wybór atrakcyjnego modelu ceramiki. Zobaczcie 15 przykładów bardzo eleganckich umywalek!

Współczesna łazienka to już nie tylko pomieszczenie sanitarne, a strefa umywalki to nie tylko miejsce mycia zębów czy twarzy. Ich aspekt estetyczny jest równie istotny co funkcja. Dlatego też coraz częściej umywalki zachwycają formą i kolorem. Ich wzornictwo sprawia, że mogą stać się głównym punktem dekoracyjnym łazienki. 

Wybierać możemy wśród rozmaitych modeli, które różnią się sposobem montażu, kształtem czy faktura. Mamy umywalki nablatowe, wpuszczane w blat, wolnostojące (idealne do salonów kąpielowych lub toalet dla gości); umywalki zarówno białe, jak i różnokolorowe; o gładkiej powierzchni lub z trójwymiarową strukturą; połyskujące lub matowe... Opcji jest naprawdę wiele! 

Przygotowaliśmy dla Was przegląd różnych modeli umywalek, które różnią się sposobem montażu, kształtem, materiałem, z którego zostały wykonane czy też kolorem. To, co je łączy to eleganckie wzornictwo, które będzie upiększeniem każdej strefy umywalki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także