×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
3 pomysły na drzwi łazienkowe

3 pomysły na drzwi łazienkowe

Autor: Anna Sołomiewicz
03 lip 2017 13:20

Drzwi łazienkowe to specyficzny rodzaj drzwi wewnętrznych. Zobaczcie 3 ciekawe pomysły.

Drzwi łazienkowe powinny spełniać różne wymogi - zaczynając od tego, że muszą zapewniać odpowiednią wentylację, a kończąc na tym, że nie powinny otwierać się do środka pomieszczenia.

Oprócz kwestii bezpieczeństwa warto również wziąć pod uwagę dodatkowe funkcje jakie mogą pełnić drzwi łazienkowe, oprócz tej podstawowej, jaką jest dzielenie przestrzeni. Drzwi łazienkowe, zwłaszcza w łazienkach pozbawionych okna, jest doświetlenie przestrzeni.

Większość osób nie zdecyduje się na całkowicie przeźroczyste drzwi, gdyż zależy im na intymności w łazience. Jednak już drzwi ze szkła satynowego, mlecznego, częściowo nieprzeziernego będą delikatnie przepuszczać światło do wnętrza łazienki, zapewniając jednak poczucie prywatności. 

Właściciele małych łazienek z pewnością polubią drzwi wielofunkcyjne. Możemy na zwykłych drzwiach przykleić wieszaki na ręczniki, ale możemy również zainwestować w drzwi oferujące dodatkowe funkcje w zestawie: np. zintegrowane z wieszakami, koszykami na akcesoria łazienkowe lub... lustrzaną taflą.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także