PARTNER PORTALU
Akcesoria łazienkowe: postaw na elegancką linię zaprojektowaną przez Philippe Starcka

Akcesoria łazienkowe: postaw na elegancką linię zaprojektowaną przez Philippe Starcka

Autor: Redakcja Łazienka.pl
09 sie 2019 10:44

Akcesoria łazienkowe są tym drobnym detalem, który potrafi odmienić charakter całej łazienki. Zobaczcie serię zaprojektowaną przez ikonę designu, Philippe Starcka.

Duravit i Philippe Starck przedstawiają nową linię akcesoriów „Starck T”, która łączy rygor funkcjonalny z formami organicznymi.

W 1994 roku Philippe Starck połączył siły z Duravitem aby zaprezentować serię Starck 1, kamień milowy w historii łazienek. Zaowocowało to serią kompletnych zestawów łazienkowych, a teraz, po raz pierwszy od 25 lat, została stworzona nowa linia akcesoriów.

Płynne przejście z okrągłej podstawy do geometrycznego kształtu „T” jest definiującym elementem projektu serii i przypomina rozgałęziony kształt drzewa. Ten element konstrukcyjny znajduje się w każdym egzemplarzu nowego asortymentu i stanowi powtarzalny, ikoniczny podpis. Dopracowana konfiguracja poszczególnych akcesoriów zapewnia elegancki wygląd do tego cały system mocowań został ukryty. Od uchwytu na rolkę papieru toaletowego, przez wieszak na ręcznik aż do mydelniczki - wszystkie 16 elementów z nowej serii dostępne jest zarówno w wersji chromowanej, jak i w modnym kolorze Czarny Mat.

Atrakcją wizualną „Starck T” jest podobny do kolby dozownik mydła z matowego szkła, który łatwo się uzupełnia. Wysoka jakość materiału i wykonania gwarantuje trwałość. Starck T harmonizuje ze wszystkimi produktami Duravit pod względem wzornictwa i materiału, doskonale uzupełniając nowoczesne meble łazienkowe.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także