PARTNER PORTALU
Aranżacja łazienki: stwórz salon kąpielowy z konglomeratem kwarcytowym

Aranżacja łazienki: stwórz salon kąpielowy z konglomeratem kwarcytowym

Autor: Redakcja Łazienka.pl
20 maj 2019 14:07

Łazienka nie musi być miejscem wyłącznie funkcjonalnym. Dziś może być także naszym domowym SPA, gdzie możemy odpocząć i cieszyć się odprężającymi zabiegami.

Gorąca kąpiel przy delikatnym świetle świec i zapachu aromatycznych olejków to coś o czym marzymy po ciężkim tygodniu. Nastrojowe wnętrze uzyskamy dzięki eleganckim wzorom konglomeratu kwarcytowego TechniStone® i dobrze dobranym elementom dekoracyjnym.

Klasyczny pokój kąpielowy

Elegancja klasycznego salonu kąpielowego to dość częsty motyw wybierany przede wszystkich dla większych łazienek. Wolnostojąca wanna, białe dekoracje współgrają ze ścianami w ciemnych odcieniach, a także z blatami z konglomeratu kwarcytowego TechniStone®.

Nieodzownym elementem klasycznej łazienki jest także duże lustro w ramie oraz toaletka z prostymi szafkami i stylowym blatem. W tego typu wnętrzu idealnie zaprezentują się blaty z konglomeratu kwarcytowego TechniStone® Noble Imperial Grey oraz Noble Athos Brown. Nie możemy zapomnieć o stylowym krześle i wyszukanych dekoracjach.

W zgodzie z naturą

Konglomerat kwarcytowy TechniStone® Calacatta to niezwykle efektowna propozycja do wystroju nawiązującego do natury. W połączeniu z drewnianymi elementami oraz dekoracją w postaci roślin doniczkowych stworzymy naturalne centrum relaksu i wyciszenia. W pomieszczeniach o dużej wilgotności świetnie sprawdzą się takie gatunki jak fikus, bambus, ale także wszelkie pnącza i paprocie. 

Konglomerat kwarcytowy TechniStone® to materiał, który możemy wykorzystać nie tylko jako blat, ale także jako płyty ścienne oraz podłogowe. Niezwykła odporność na zabrudzenia oraz wilgoć sprawiają, że idealnie nadaje się do wykorzystania w łazienkach. Ponadto, niezwykle elegancki wzór Calacatta idealnie wprowadzi w relaksacyjny nastrój domowego SPA.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także