PARTNER PORTALU
Aranżacja łazienki: wybierz biały grzejnik

Aranżacja łazienki: wybierz biały grzejnik

Autor: Katarzyna Masłowska
19 gru 2017 12:50

Czy jest jakiś kolor, który jest uniwersalny? Tak. Kolor biały. Pasuje zawsze i wszędzie. Czy w formie mebla, oświetlenia i dodatków, czy też jako element wykończenia wnętrz.

Możemy mieć białe ściany i będzie wszystko grało. Możemy też postawić na kolory a biel i tak będzie idealnie się komponowała. To jest trochę kolor kameleon. Niezależnie od wnętrza on zawsze będzie wyglądał dobrze.

Instytut Pantone ogłosił już kolor roku – Ultra Violet. Jednym się podoba, innym nie. Wszystko rzecz gustu. To jest na pewno kolor ryzykowny i trudny w przypadku aranżacji wnętrz. Idealnie może się sprawdzić jako kolor uzupełniający, dodatkowy.

Zobacz także: 15 pomysłów na piękną i wygodną łazienkę

A jaki kolor pasuje do niego najbardziej? Własnie biały! Uspokaja wnętrze, ale też nas samych. Łagodzi stres i daje poczucie swobody, dlatego chętnie otaczają się nim osoby dynamiczne.
Wiedzą o tym producenci mebli, drzwi, farb i grzejników. Marka LUXRAD spośród wszystkich grzejników przedstawia dziś kilka, właśnie w kolorze białym.

Laki

Model Laki jest idealny do wnętrz o wysokim standardzie wyposażenia. Pozwala zrealizować indywidualny styl. Nie bez znaczenia jest jego wysoka wydajność cieplna.

Salto

Model Salto jest idealny w niewielkim wnętrzu,w którym każdy centymetr powierzchni musi być wykorzystany. Mnóstwo miejsca do suszenia i wieszania ręczników, powstałego poprzez zastosowanie specjalnych krzywizn pod kątem 90 stopni. 

Atakama

Model Atakama to zdecydowanie grzejnik nowoczesny w swoim wyglądzie. Płaski, ale przy tym funkcjonalny. Daje możliwość powieszenie i wysuszenia.

Gocta

Mnóstwo miejsca do suszenia i wieszania ręczników dzięki zastosowaniu specjalnych krzywizn pod kątem 90 stopni. Powstał w ten sposób grzejnik o nowoczesnym i charakterystycznym wyglądzie. Cenione rozwiązanie dla ludzi o wysokich wymaganiach, którzy chcą połączyć nowoczesny design z korzyściami praktycznymi.

Kastor

Model Kastor to połączenie trójkątnych profili z prostokątnymi – płaskimi rurkami daje wrażenie ekskluzywnego elementu wnętrza. Niepowtarzalny wygląd grzejnika Kastor nadaje stylu każdej łazience.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także