Armatura łazienkowa: seria baterii o nowoczesnej formie

Armatura łazienkowa: seria baterii o nowoczesnej formie

Autor: Anna Sołomiewicz
29 kwi 2017 19:21

Armatura często jest nazywana biżuterią łazienki. Zobaczcie nowoczesną serię baterii, zaplanowaną w oparciu o formę cylindra.

Seria armatury PLAN S, opracowana przez biuro projektowe Tesseraux + Partner z Poczdamu charakteryzuje się formą cylindra. Doskonale wykonane powierzchnie akcentują w efektowny sposób kształty i wskazują na wysoką klasę armatury.

Armatury umywalkowe i bidetowe wykazują się szczególnie delikatną dźwignią. Boczne umieszczenie dźwigni charakteryzuje się szczególną zaletą dla użytkownika: podczas zamykania mokrą ręką wylot armatury pozostaje suchy i czysty. Wszystkie wylewki serii charakteryzują się kształtem, inspirowanym naturalnym przebiegiem strumienia wody.

Cechą szczególną serii jest podtynkowa, jednouchwytowa bateria umywalkowa: Zjednoczenie wylewki ściennej z dźwignią powoduje, że armatura umywalkowa składa się tylko z jednego elementu. Z uwagi na konieczność montażu wyłącznie jednego, podtynkowego elementu podstawowego montaż armatury jest wyjątkowo przyjazny. Możliwa jest bezstopniowa i elastyczna regulacja głębokości zabudowy dzięki inteligentnemu systemowi wyrównywania głębokości w zakresie od 70 mm do 100 mm.

PLAN S obejmuje ponadto armatury do prysznica i wanny. Również tutaj powtarza się dynamiczny design, co zapewnia jednorodny styl we wszystkich obszarach łazienki.

Serię armatury PLAN S uzupełnia szeroki asortyment akcesoriów i mebli łazienkowych PLAN, zapewniając właściwe rozwiązanie na każde zapotrzebowanie oraz niezwykłą różnorodność wersji.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także