PARTNER PORTALU
Bądź eko w łazience! Wybierz miskę oszczędzającą wodę

Bądź eko w łazience! Wybierz miskę oszczędzającą wodę

Autor: Redakcja Łazienka.pl
25 kwi 2019 14:50

Coraz więcej producentów wyposażenia łazienek przywiązuje wagę do ekologiczności swoich produktów. Dzięki temu my, jako konsumenci, mamy większy wybór produktów, które np. pozwalają zaoszczędzić wodę. Przykładem jest choćby ta miska WC.

Urządzając łazienkę warto pomyśleć, o tym, aby nie tylko była ładna, ale też zużywała jak najmniej wody i energii. Z nową propozycją Roca – miską wc Victoria Rimless to proste bez uszczerbku dla komfortu.  

Bezkołnierzowa miska wc Victoria Rimless zapewnia pełne i dokładne opłukiwanie wnętrza miski mniejszą ilością wody niż dotąd. Wystarczy zaledwie 2l lub 4l wody, ponieważ miska jest przystosowana do takiego rozwiązania. Ponadto łatwo utrzymuje się miskę wc w czystości, która nie ma trudno dostępnych miejsc.

Miskę można kompletować z nowoczesną deską slim, dodając szyku. Polecamy także rozwiązanie z deską Supralit®, wykonaną z wyjątkowego opracowanego przez Roca tworzywa. Trwały, bardzo higieniczny, łatwy w utrzymaniu czystości materiał to rozwiązanie na lata. Deski są wolno opadające.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także