PARTNER PORTALU
Baterie łazienkowe: modele stworzone we współpracy ze znanymi projektantami

Baterie łazienkowe: modele stworzone we współpracy ze znanymi projektantami

Autor: Redakcja Łazienka.pl
02 wrz 2019 09:43

Firmy z branży łazienkowej chętnie podejmują współprace ze znanymi designerami, oferując swoim klientom produkty o wyjątkowym wzornictwie. Zobaczcie baterie zaprojektowane przez ikony designu.

Laufen to nie tylko wyjątkowy design ceramiki sanitarnej i wanien, ale także niespotykane baterie. Wyróżniają sie designem, jakością i mają zaawansowane systemy oszczędzające wodę i energię. Idealnie komponują się z ceramiką łazienkową Laufen. Projektowane są przez tuzy wzornictwa.

Laufen uzyskał wiedzę i doświadczenie w produkcji baterii kupując najstarszego producenta armatury sanitarnej w Szwajcarii, spółkę Similor w 2007r. (założoną przez Charlesa Kuglera w 1854 r.). Obecnie Laufen produkuje z powodzeniem najbardziej nowoczesne  i niepowtarzalne serie baterii. W ofercie znajduje się 7 kolekcji, które  powstały w nowoczesnej fabryce.

Z pewnością na uwagę zasługują baterie Val, które są częścią kolekcji łazienkowej Val, autorstwa Konstantina Gricica. W kolekcji znajdują się liczne propozycje baterii umywalkowych, bidetowych, natryskowych i wannowych. 4 modele baterii umywalkowych pozwalają na wybór ciekawej kompozycji z umywalką. Baterie mają oryginalny kształt, a szczególną uwagę przykuwa niespotykany kształt uchwytu. Baterie Val są wyposażone w system “ekototal plus” i mają ekologiczny przepływ wody, wybrane modele cechują się przepływem nawet 5,7 l/min. System cold start, czyli uruchamianie wody zawsze od zimnej pozwala na oszczędzanie energii i redukcję zużycia ciepłej wody.

Kolejną niepowtarzalną kolekcją baterii w ofercie Laufen są baterie KartellbyLaufen. To część kolekcji łazienkowej zaprojektowanej  przez Ludovicę i Roberto Palomba. W serii są liczne  modele baterii umywalkowych, bidetowych, natryskowych i wannowych. To seria, którą wyróżnia ozdobna i funkcjonalna zarazem półeczka z kolorowego tworzywa, która idealnie koresponduje z innymi kolorowymi dodatkami tej serii. Modne kolory m.in.  

Bursztynowy, pomarańczowy, niebieski, transparentny i wiele innych tworzą nowoczesną, radosną przestrzeń. Ponadto seria oferuje proste cylindryczne kształty idealnie komponujące się z geometrycznymi kształtami ceramiki i wanną KBL. Kolekcja wyposażona jest w ekologiczny system ekototal, , który pozwala na ekonomiczne wykorzystanie wody i energii. Przepływy wody to nawet 5,7l wody.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także