PARTNER PORTALU
Baterie łazienkowe: nowa seria dostępna w różnych wykończeniach

Baterie łazienkowe: nowa seria dostępna w różnych wykończeniach

Autor: Redakcja Łazienka.pl
30 cze 2019 11:09

Armatura łazienkowa, mimo relatywnie niewielkich rozmiarów, ma ogromny wpływ na całość aranżacji. W zależności od naszych preferencji może harmonijnie łączyć się ze stylem, w jakim kreujemy przestrzeń lub być jej wyróżniającym się akcentem. Zobaczcie nową serię.

Marka Laveo, producent armatury kuchennej i łazienkowej, wprowadza na rynek nową serię Largo. Znalazły się w niej baterie natryskowe, wannowe, umywalkowe oraz bidetowe. Design i funkcjonalność produktów z tej serii z pewnością sprawi, że staną się one niebanalnym, a także użytecznym elementem wykończenia naszych łazienek.

Smukła elegancja

W skład serii wchodzą: podtynkowa bateria natryskowa z przełącznikiem, ścienne baterie natryskowe i wannowe, bidetowe oraz baterie umywalkowe. Produkty te wyróżniają się smukłym, subtelnym designem. Baterie umywalkowe dostępne są w dwóch wariantach designu – niższym oraz wersji wyższej, w której kran oraz uchwyt regulujący przepływ zostały znacznie wyniesione ponad podstawę baterii. Sprawia to, iż pod względem wizualnym są one nowoczesne i dynamiczne. Baterie te można zamontować zarówno na samej umywalce, jak i w blacie.

Każdy z elementów składających się na serię Largo dostępny jest w trzech wariantach wykończeniowych: biały/chrom, czarny/chrom oraz chrom. Ta kolorystyka uznawana jest za kanon elegancji w przypadku kreowania wnętrz łazienek oraz doskonale komponuje się z innymi barwami np. płytek, czy umywalek. W zależności od wybranego koloru armatury będzie mogła ona podkreślać styl, w jakim zostało wykończone wnętrze. I tak do stylu loftowego pasować będzie czarny akcent kolorystyczny, a do jasnej przestrzeni wykończenie w bieli.

Wszystko pod ręką

Baterie natryskowe dostępne są w dwóch typach: podtynkowym oraz naściennym. Dają one dużą swobodę i dowolność w kontekście tworzenia aranżacji łazienki. Baterie umywalkowe zostały wyposażone w jednouchwytową dźwignię regulującą przepływ wody. Ceramiczną głowicę o średnicy 35 mm uzupełnia korek automatyczny typu „klik-klak” (aby otworzyć przepływ wody, wystarczy go nacisnąć). Bateria montowana jest na stojąco. Została wyposażona w stałą wylewkę o kaskadowym kształcie i zasięgu 160 mm.

Podobnie jak w przypadku baterii umywalkowych, baterie natryskowe i wannowe zostały wyposażone w ceramiczną głowicę o średnicy 35 mm. Wykorzystane rozwiązania sprawiają, iż armatura z serii Largo jest bardzo łatwa w montażu. Producent zapewnia także serwis dojazdowy oraz ośmioletnią gwarancję. Baterie mają również atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także