Beżowe płytki – modne kolekcje do łazienki

Beżowe płytki – modne kolekcje do łazienki

Autor: Judyta Kokoszkiewicz
15 kwi 2016 13:42

Jasne okładziny ścian to świetna baza aranżacji w każdym stylu – ciepłe i ponadczasowe beże wizualnie ocieplą wnętrze i dodadzą mu elegancji. Płytki ceramiczne w tym kolorze to wybór na lata.

Niezależnie, w jakim stylu urządzamy naszą łazienkę, wybór okładzin ścian to ważna decyzja na lata. Warto postawić na materiały, które będą zarówno trwałe, jak i ponadczasowe. Świetnym rozwiązaniem będą płytki ceramiczne w modnych beżach i brązach. W ofercie producentów da się znaleźć wiele ciekawych odcieni, wykończeń oraz wielkości jasnych płytek.

Beżowa łazienka jest nie tylko wnętrzem, które nie wychodzi z mody, ale też bardzo przytulnym w odbiorze. Przyjemnie się w niej odpoczywa i zażywa kąpieli. Jasne ściany to również neutralne tło dla wyposażenia – mebli i ceramiki sanitarnej w każdym stylu. Zaletą płytek w beżach jest też fakt, że można je układać zarówno w małych, jak i dużych wnętrzach. Takie okładziny ułatwiają optyczne powiększenie łazienki.

Płytki ceramiczne w beżach dają szeroki wybór rodzajów – można je kupić w połysku, macie, w kształcie prostokątów lub wieloboków, bez lub z ciekawymi dekorami.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także