Biała łazienka: zobacz co proponują architekci

Biała łazienka: zobacz co proponują architekci

Autor: Anna Sołomiewicz
22 cze 2016 15:43

Biel to ponadczasowa barwa świetnie prezentująca się w każdej przestrzeni. Idealna jest jednak zwłaszcza w łazience, która wielokrotnie potrzebuje optycznego powiększenia,

Biel to kolor wręcz stworzony do urządzania łazienek. Charakteryzuje się niemal idealnymi właściwościami do pomieszczeń, które nie mają zbyt wielu okien, a często są również niewielkie. Biały kolor powiększa bowiem wnętrze optycznie.

Co więcej, biel to również ponadczasowy wybór, który opiera się wszelkim modom aranżacyjnym. Urządzając łazienkę w bieli mamy pewność, że będzie się prezentować zjawiskowo zarówno dziś, jak i za pięć lat. Biel jest nie tylko ponadczasowa, ale i uniwersalna. Dobrze wygląda w połączeniu z niemal każdym innym kolorem - od czerni, przez stonowane kolory drewna, po intensywne barwy, jak błękit czy złoto. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia aranżacji łazienek z polskich domów. Znajdziecie tutaj zarówno nowoczesne białe łazienki, urządzone w minimalistycznej manierze, jak i wnętrza, w których odczuwa się klasyczną atmosferę. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także