Białe płytki – 12 pięknych kolekcji do łazienki

Białe płytki – 12 pięknych kolekcji do łazienki

Autor: Judyta Kokoszkiewicz
08 kwi 2016 10:10

Okładziny ścian powinny być praktyczne i modne przez lata. Dobrym wyborem są białe płytki - pasują do aranżacji w każdym stylu, dodatkowo też – pomagają optycznie powiększyć małe wnętrze.

Wybierając okładziny ścian, zwracamy uwagę na kilka ważnych cech – po pierwsze, powinny być trwałe i odporne na uszkodzenia. Z pomocą przyjdą płytki ceramiczne, które można myć detergentami, są odporne na ścieranie czy działanie wilgoci. Dodatkową zaletą takich okładzin jest także szeroki wybór wzorów – płytki można kupić w wielu kolorach, wielkościach czy fakturach.

Białe okładziny ceramiczne są uniwersalne, ponieważ pasują do wnętrz w każdym stylu, nigdy też nie wychodzą z mody. Na ich tle świetnie prezentują się meble oraz ceramika sanitarna. Jasne płytki są szczególnie polecane do małych wnętrz, ponieważ są lekkie w odbiorze i pozwalają optycznie powiększyć niedużą łazienkę.

Białe okładziny ścian wcale nie muszą oznaczać monotonnej aranżacji – w ofercie producentów znajdziemy wiele ciekawych, kolorowych dekorów. Barwne dekoracje ścienne ożywią białą ścianę i dodadzą wnętrzu charakteru. Płytki w bieli mogą też mieć różne wielkości, wykończenia (połysk/mat) oraz faktury – np. z efektem 3D.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także