PARTNER PORTALU
Blat w łazience: pomysły z polskich domów

Blat w łazience: pomysły z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
30 gru 2017 11:15

Blat w łazience to ważny element aranżacji strefy umywalki, a tym samym całego wnętrza. Zobaczcie różne pomysły z domów Polaków.

Blat w łazience jest równie ważny jak ten kuchenny. Jego grubość, kolor i materiał z jakiego został wykonany może w znacznym stopniu wpłynąć na klimat całego pomieszczenia. Możliwości do wyboru jest ogrom!

Możemy na przykład zdecydować się na blat z naturalnych materiałów - kamienia lub drewna. Pamiętajmy, że w przypadku tego drugiego bezpieczniej wybierać gatunki egzotyczne, dobrze znoszące wilgoć. Drewno i kamień mogą również zastąpić jego imitacje jak laminat czy kompozyt, a nawet płytki ceramiczne. Blat łazienkowy wykończony płytkami to wciąż popularne rozwiązanie, sprawdzające się wtedy kiedy zabudowę w strefie umywalki wykonano z płyt g-k. Jeszcze innym rozwiązaniem jest blat szklany, który łatwo utrzymać w czystości. 

Blaty łazienkowe mogą mieć różną grubość - od ultracienkich, do bardzo solidnych, przykuwających wzrok w łazience. W minimalistycznych wnętrzach ciekawym rozwiązaniem będzie blat z kompozytu, w którym "schowamy" umywalki. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także