PARTNER PORTALU
Cegła w łazience: inspiracje z polskich domów

Cegła w łazience: inspiracje z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
23 sie 2019 11:03

Cegła na ścianie w łazience to świetny sposób na dodanie wnętrzu przysłowiowego aranżacyjnego "pazura". Zobaczcie jak prezentuje się w polskich domach!

Zakrywanie cegły na ścianie tynkiem nie jest już jedyną opcją aranżacyjną. Moda na wnętrza industrialne, ale także fascynacja rustykalną stylistyką oraz podkreślaniem przeszłości restaurowanych budynków sprawiły, że cegła na dobre stała się jednym ze stylistycznych wyborów. Również w łazience. 

Remontując łazienkę w starej kamienicy może okazać się, że wystarczy zedrzeć stary tynk i wyeksponować ceglaną ścianę, impregnując cegłę lub też przemalowując ją na pożądany kolor. Inną opcją jest wykończenie ściany w nowym budynku starą cegłą, np. pochodzącą z rozbiórki innego budynku. W ten sposób przyczynimy się również do "recyklingu" materiałów budowlanych. Wreszcie, możemy się również zdecydować na płytki ceramiczne imitujące swoją fakturą i formatem tradycyjną cegłę. 

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzemy, łazienka z cegłą na ścianie nabierze charakteru. Aby się o tym przekonać, zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także