Czarny detal w łazience: nowy matowy przycisk spłukujący

Czarny detal w łazience: nowy matowy przycisk spłukujący

Autor: Redakcja Łazienka.pl
30 paź 2019 10:38

W tym roku absolutną królową aranżacji łazienek, jeżeli chodzi o kolory, jest czerń. Obecna w postaci eleganckich matowych detali jest najchętniej proponowanym kolorem przez wielu producentów wyposażenia łazienek.

Czerń to styl i klasyka, które nigdy nie wychodzą z mody. To kolor dedykowany osobom, które w aranżacji wnętrz cenią wyrazistość i elegancję. Z myślą o nich seria TECEnow została poszerzona o nowy model – czarny, matowy przycisk spłukujący do WC. Ten ponadczasowy detal podkreśli oryginalny, szykowny, a zarazem nowoczesny charakter łazienki.

Wyrazić swój styl

Czarne płytki na ścianie i podłodze, akcesoria, a nawet urządzenia sanitarne – projektanci zachęcają do odwagi w aranżacji pomieszczeń łazienkowych. Kluczem jest jednak umiarkowanie i odpowiedni dobór dodatków. W tej roli sprawdzą się oryginalne detale, np. nowy model przycisku od firmy TECE.

Jest czarny, matowy, wykonany z wysokiej jakości tworzywa i zachowuje wszystkie zalety popularnej serii TECEnow. Klasyczne wzornictwo i wyjątkowo płaska struktura – klawisze zlicowane są z powierzchnią płytki, wpisują się w styl nowoczesnych, jak i minimalistycznych łazienek. Na tle jasnych płytek ceramicznych przycisk prezentuje się efektownie, z kolei w zestawieniu z tłem o zbliżonych odcieniach tworzy spójny obraz bazujący na stylowej kompozycji barw i faktur.

W ramach możliwości

Przycisk może być montowany standardowo lub w wersji zlicowanej z płytką ścienną. W przypadku montażu zlicowanego wymagana jest specjalna ramka dystansowa, dzięki której możliwy jest także montaż w cienkiej zabudowie ściennej o grubości poniżej 15 mm. Ramka o wymiarach 220x150x5 mm dostępna jest w wariancie kolorystycznym przycisku. Montaż zlicowany wymaga dodatkowo zastosowania ramki montażowej do WC.

Przycisk TECEnow bazuje na sprawdzonej technologii spłukiwania dwoma ilościami wody i jest kompatybilny ze wszystkimi spłuczkami TECE. Może być uruchamiany z przodu lub od góry i uzupełniony o płytkę maskującą z koszem na kostkę czyszczącą.

Przyciski TECEnow do WC dostępne są także w innych wariantach kolorystycznych: biały, czarny połysk, chrom matowym oraz chrom połysk.
Cena brutto: 267 zł (bez ramki dystansowej i montażowej)

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także