Design w łazience: niezwykła armatura włoskiej marki

Design w łazience: niezwykła armatura włoskiej marki

Autor: ARMPOL
29 sie 2019 10:36

Armatura to detal aranżacyjny, który potrafi całkowicie odmienić wystrój łazienki. Zaskakujące i intrygujące swoim wzornictwem designerskie baterie produkuje włoska marka Emmevi Rubinetterie. W swojej ofercie ma je firma ARMPOL.

Emmevi Rubinetterie to stosunkowo nowa marka na polskim rynku wyposażenia łazienek. Firma powstała w 1977 roku i od samego początku jest jednym z czołowych włoskich producentów baterii łazienkowych. Produkcja armatury odbywa się w całości w nowoczesnej fabryce w San Maurizio D’Opaglio, obejmującej powierzchnię około 8000 mkw. Emmevi produkuje ponad milion sztuk baterii rocznie, a wykorzystanie komponentów najwyższej jakości gwarantuje wysoką jakość produktów, co potwierdza hasło 100% Made in ITALY oraz liczne certyfikaty. Baterie Emmevi wyróżniają się ponadczasowym wzornictwem oraz zróżnicowaną ofertą kolorystyczną, spośród której na szczególne wyróżnienie zasługują, m.in. czarny i biały mat, różowe złoto świecące i szczotkowane oraz złoto świecące.

Polskim przedstawicielem jest firma ARMPOL s.j. z Raszyna, posiadająca na stanach magazynowych kilka serii w różnych wykończeniach kolorystycznych, m.in. Piper, Ares, Laguna, Nefer. Produkty te oferowane są w najlepszych salonach łazienkowych na terenie całego kraju.

ARMPOL sj.
05-090 Raszyn, Wodna 17
armpol@armpol.com.pl
www.armpol.com.pl

 

 

Zaloguj się

Zobacz także