×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Deszczownica Silia w 4 modnych kolorach zwyciężyła w konkursie Dobry Design 2023!

Deszczownica Silia w 4 modnych kolorach zwyciężyła w konkursie Dobry Design 2023!

Autor: Ewa Kozioł
31 sty 2023 11:29

Deszczownica Silia firmy Deante otrzymała tytuł Dobry Design 2023 w kategorii Wyposażenie łazienki. To reinterpretacja jednego z najbardziej klasycznych modeli w historii armatury łazienkowej. 

Deszczownica Silia firmy Deante zaprojektowana przez Annę Owczarek i Katarzynę Łogwinienko otrzymała nagrodę w konkursie Dobry Design 2023 w kategorii Wyposażenie łazienki. W trakcie uroczystej, wieczornej gali statuetkę odebrała Katarzyna Łogwinienko, konstruktor w firmie Deante.

Armatura Silia to reinterpretacja jednego z najbardziej klasycznych modeli w historii armatury łazienkowej. Cała seria oparta jest na kształcie wygiętej w łuki rury, dzięki czemu produkty są opływowe i zaokrąglone. Deszczownica występuje w 4 modnych kolorach: stal szczotkowana, złoto szczotkowane, matowa czerń – nero i intrygująca głęboka szarość – titanium. Produkt wykonany jest z trwałego mosiądzu i wysokogatunkowej stali, to materiały długowieczne, które będą nam służyć latami.

Gala konkursu Dobry Design była wieńczeniem drugiego dnia 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także