PARTNER PORTALU
Detal w łazience: 12 modnych modeli umywalek

Detal w łazience: 12 modnych modeli umywalek

Autor: Anna Sołomiewicz
16 maj 2019 09:59

Elegancka, ładna umywalka może w znacznym stopniu "uszlachetnić" aranżację łazienki. Zobaczcie piękne modele, jakie proponują producenci.

Rodzaj umywalki w naszej łazience ma ogromne znaczenie dla tego jak postrzegamy całą aranżację pomieszczenia. Strefa umywalki to poniekąd swoista wizytówka wnętrza, a w tej strefie z kolei naczelne miejsce zajmuje właśnie umywalka. To zresztą tutaj my i nasi ewentualni goście spędzają najwięcej czasu w łazience - podczas porannej i wieczornej toalety, poprawiania makijażu etc. 

Dlatego też warto poświęcić wyborowi umywalki nieco więcej czasu i postawić na model, który zagwarantuje nam estetykę aranżacji. Na rynku jest ogrom dostępnych możliwości. Zwolennicy klasycznych rozwiązań sięgną po biel, podczas gdy osoby lubiące ekstrawagancję mogą pokusić się o kolorowy model umywalki.

Różnorodność panuje również wśród dostępnych kształtów i materiałów. Umywalki mogą być ceramiczne, kompozytowe, a nawet wykonane ze szkła czy kamienia. Modne są misy stawiane na blat, ale do dyspozycji mamy również umywalki wpuszczane w blat, montowane na ścianie lub wolnostojące. 

Dziś wybraliśmy 12 eleganckich modeli umywalek różnego typu. Łączy je jedno - fakt, że z pewnością staną się ozdobą każdej łazienki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także