Detal w łazience: matowy przycisk spłukujący w bieli

Detal w łazience: matowy przycisk spłukujący w bieli

Autor: Redakcja Łazienka.pl
24 wrz 2018 10:21

Od kilku sezonów w łazienkach króluje połysk – na płytkach ceramicznych, frontach szafek, chromowanej armaturze. Jednak wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie ustąpi miejsca aranżacjom w wersji „mat”.

Ciemne - jasne, beżowe - szare, stylizowane kontra nowoczesne – w ostatnich latach łazienki sukcesywnie zmieniały swoje oblicze. Często na zasadzie kontrastów i przeciwieństw. Jakie zmiany czekają nas w najbliższym czasie? Prognozy wykazują, że możemy spodziewać się odejścia od połysku na rzecz matowych wykończeń. Dowodzą tego nowe propozycje producentów rozwiązań sanitarnych. 

Odpowiedź firmy TECE na nadchodzące trendy to nowy model przycisku do WC. Jest biały, matowy, łatwy w utrzymaniu w czystości i zachowuje wszystkie zalety popularnej serii TECEsquare II. Co więcej – przycisk znajduje zastosowanie zarówno w łazienkach stonowanych, jak i tych z połyskiem. Harmonizuje bowiem z matowymi płytkami i ceramiką, z drugiej strony doskonale prezentuje się także na tle błyszczących i kontrastujących elementów.

TECEsquare II to seria minimalistycznych przycisków spłukujących do WC wykonanych z metalu, stanowiących połączenie nowoczesnego designu i ponadczasowej funkcjonalności. Geometryczna forma i wyjątkowo płaska powierzchnia doskonale wpisują się w aktualne trendy wzornicze i kierunki aranżacji pomieszczeń sanitarnych.

Przycisk dedykowany jest wszystkim spłuczkom firmy, a jego montaż nie wymaga dodatkowej ramki czy uzupełniającego wyposażenia. Dwudzielny klawisz umożliwia wybór ilości wody, dzięki czemu spłukiwanie staje się bardziej ekologiczne. Dodatkową zaletą produktu jest jego ciche działanie – gumowe wypełnienie sprawia, że dźwięk aktywacji przycisku jest znacznie wyciszony.

W skład serii wchodzą także przyciski w wersji biel połysk, stal szczotkowana, chrom połysk i czarny matowy.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także