PARTNER PORTALU
Efekt "wow" w łazience: niezwykłe modele wanien wolno stojących

Efekt "wow" w łazience: niezwykłe modele wanien wolno stojących

Autor: Anna Sołomiewicz
24 lut 2018 12:20

Wanna wolno stojąca to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia, ale również bardzo istotny element dekoracyjny wnętrza. Zobaczcie 11 niezwykłych modeli.

Wraz ze zmieniającą się na przestrzeni ostatnich lat rolą i charakterem łazienki, wanny wolno stojące zyskują na popularności. Są wręcz nieodzownym wyposażeniem wszystkich łazienek urządzonych w konwencji pokoju kąpielowego, niektórzy decydują się na nie nawet w łazienkach w blokach.

Obecność tego wariantu wanny w łazience zawsze dodaje jej swoistego prestiżu i elegancji, a sama wanna wolno stojąca często zajmuje honorowe, centralne miejsce w pomieszczeniu, skupiając na sobie wzrok domowników i ewentualnych gości. Z tego też względu wielu producentów oferuje bardzo dekoracyjne, niezwykłe modele wolno stojących wanien. Ten element wyposażenia łazienki może przyjmować rozmaite kształty, kolory, a nawet faktury (polecamy Waszej uwadze wanny wykończone tekstyliami lub z obudową 3D!).

W naszej galerii zebraliśmy dla Was 12 modeli wanien wolno stojących o eleganckiej, efektownej formie. Niektóre z nich intrygują i zaskakują wzornictwem, inne są bardziej klasyczne, ale równie piękne. 

Zastanawiacie się jak wanna wolno stojąca wygląda w prawdziwej polskiej łazience? Mamy dla Was dużo zdjęć łazienek z polskich domów, w których stanęła wolno stojąca wanna. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także